Освітня програма «Міжнародний банківський бізнес»

Спеціальність: 072 ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА, СТРАХУВАННЯ ТА ФОНДОВИЙ РИНОК

Освітньо-професійна програма

МІЖНАРОДНИЙ БАНКІВСЬКИЙ БІЗНЕС

Освітня програма «Міжнародний банківський бізнес» дозволяє студентам оволодіти теоретичними знаннями, практичними навичками та soft skills, необхідними для розуміння механізмів роботи фінансових ринків, банківського бізнесу, державного регулювання. Також студенти вивчають окремі напрями міжнародного банківського бізнесу – інвестиційний банкінг, кредитування зовнішньоекономічної діяльності, фінансові технології та цифрові валюти, організація роботи з клієнтами та продажі банківських продуктів, аналіз та планування діяльності банку, операції центрального банку тощо.

Особливості програми:

🔹 Знання та навички, які забезпечують конкурентоспроможність на ринку праці й гарантоване працевлаштування.

🔹 Можливість поєднувати роботу за спеціальністю та навчання в університеті, навчаючись за дуальною формою навчання.

🔹 Навчання в доброзичливій атмосфері мотивації та підтримки.

🔹 Динамічний обмін знаннями у реальному часі з викладачами та практикуючими банкірами.

📌 ДИСЦИПЛІНИ ЗА ОП

Посада Середня заробітна плата
Менеджер по роботі з клієнтами банку 15-20000 грн.
Менеджер по роботі з преміум-клієнтами банку 20000-25000 грн.
Спеціаліст з продажу банківських продуктів 15-20000 грн.
Фахівець із залучення та обслуговування юридичних осіб 20000 грн.
Фахівець відділу методології та фінансового моніторингу 20000 грн.
Фахівець департаменту методології операційної діяльності 20000 грн
Фахівець з управління активами, спеціаліст бек-офісу КУА 25000 грн.
Фахівець управління фінансового моніторингу 25000 грн.
Спеціаліст з ризик-менеджменту 25000 грн.
Спеціаліст з обслуговування фізичних осіб 15000 грн.
Фахівець контакт-центру банку 15000 грн.
Фахівець з касової роботи 15000 грн.
Кредитний експерт, менеджер по роботі з клієнтами, касир ломбардів 12000-20000 грн.

Рашкован Владислав Леонідович – заступник виконавчого директора Міжнародного Валютного Фонду від України;

Мороховський Вадим Вікторович – Голова Правління ПАТ «Банк Восток»

Мороховська Лія Семенівна – заступник Голови Правління з роздрібного бізнесу ПАТ «Банк Восток»

Свобода Ганна Олегівна – заступник Голови правління з корпоративного бізнесу ПАТ «Банк Восток»

Клімович Ілля Леонідович – заступник Голови Правління ПАТ «МТБ Банк»

Колеснікова Ольга Григорівначлен Правління “МТБ БАНК”, начальник Управління фінансового моніторингу

Зарицька Юлія Валентинівна – член Правління “МТБ БАНК”, Директор по роботі з корпоративними клієнтами

Ванецьянц Алла Юріївна – Голова Правління ПАТ «Банк Південний»

Цимбал Максим Петрович – заступник Голови Правління ПАТ «Банк Південний»

Чичкаленко Дмитро Петровичзаступник Голови Правління ПАТ «Банк Південний»

Гагауз Віталій Миколайович – директор Департаменту оцінки та заставних операцій ПАТ «Банк Південний»

Харук Юлія Віталіївна – начальник відділу підтримки клієнтів контактного центру ПАТ АБ «Південний»

Звєряков Михайло Івановичзавідувач кафедри загальної економічної теорії та економічної політики, доктор економічних наук, професор, член-кореспондент НАН України, ректор ОНЕУ (2000- 2021 рр.);

Кузнецова Людмила Вікторівна – професор кафедри банківської справи, завідувачка кафедри банківської справи ОНЕУ (2000-2020 рр.)

Жердецька Лілія Вікторівна – доктор економічних наук, доцент, завідувачка кафедри банківської справи

Контактна особа:

гарант освітньої програми к.е.н., доц.

Нянчук Наталія Юріївна

контактний телефон +38 095 764 38 29