Кафедра економіки підприємства та організації підприємницької діяльності

В рамках проекту ЮНІДО(UNIDO) «Підвищення енергоефективності та стимулювання використання відновлюваної енергії в агро-харчових та інших малих та середніх підприємствах (МСП) України» http://www.reee.org.ua/, на базі Одеського національного економічного університету пройшов тренінг «Фінансовий аналіз інвестиційних проектів з використанням програмного забезпечення COMFAR III Expert». В навчальному заході брало участь 20 спеціалістів з різних містУкраїни.

COMFAR III Expert: це комп'ютерне програмне забезпечення, яке дозволяє користувачеві моделювати короткострокову і довгострокову фінансово-економічну ситуацію з інвестиційними проектами. Програмне забезпечення полегшує аналіз як промислових, так і непромислових проектів, будь то нові інвестиції, реабілітації, розширення, спільне підприємство або проекти приватизації. COMFAR також пропонує спеціалізовані модулі, наприклад, з Механізму чистого розвитку (МЧР), обліку екологічного менеджменту.

Проведення даного заходу стало можливим в результаті дружнього співробітництва між національним координатором проекту І. Г. Кирильчуком та викладачем кафедри економіки підприємства та організації підприємницької діяльності Ю. В. Тащеєвим. Учасниками від кафедри у тренінгу стали д.е.н., проф. О. В.Сталінська та к.е.н., доц. О. О. Дегтярьова.

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі VІ Міжнародній науково-практичній конференції «Економіка підприємства: сучасні проблеми теорії та практики», яка відбудеться 22-23 вересня 2017 р.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ ИНФОРМАЦИОННОЕ ПИСЬМО INFORMATION LETTER

Конкурс выпускных работ 2017 г. в Харькове стал для студентов кафедры Экономика предпрития и организация предпринимательской деятельности и их научных руководителей очень успешным.

Имена наших победителей и их наставников:

1 место образовательно-квалификационный уровень «Специалист»:

Стиблинский Геннадий Игоревич (Малышко Валерий Семенович, к.э.н., доцент)

2 место образовательно-квалификационный уровень «Бакалавр»:

Кильчевская Татьяна Александровна (Литвинов Александр Сергеевич, к.э.н., доцент)

3 место образовательно-квалификационный уровень «Магистр»:

Ермоленко Лилия Геннадьевна (Сталинская Елена Викторовна, д.э.н., профессор)

Поощрительные грамоты получили также:

образовательно-квалификационный уровень «Специалист»:

Аратовская Маргарита Владиславовна (Кошелек Галина Владимировна, к.э.н., доцент)

Буток Анна Владимировна (Молла Марианна Георгиевна, к.э.н., ст.. преподаватель)

образовательно-квалификационный уровень «Бакалавр»:

Дутка Алина Сергеевна (Семенова Валентина Григорьевна, д.э.н., доцент)

Новикова Юлия Викторовна (Дегтярева Ольга Александровна, к.э.н., доцент)

образовательно-квалификационный уровень «Магистр»:

Мельник Анна Михайловна (Гамма Татьяна Николаевна, к.э.н., доцент)

Походина Юлия Михайловна (Егупов Юрий Артемович, к.э.н., доцент)

Поздравляем, гордимся. Так держать!!!

Поздравляем студенток кафедры Экономика предпрития и организация предпринимательской деятельности и их научных руководителей с призовыми местами на Всеукраинском конкурсе научных студенческих работ по естественным, техническим и гуманитарным наукам, который прошел в Киевском национальном экономическом университет имени В. Гетьмана:

Дмитрив Соломия - 54 группа ФЭУП - 2-место (научный руководитель Егупов Юрий Артемович) , Жамбей Татьяна 34 группа ФЭУП - 3-место (научный руководитель Кошелек Галина Владимировна ) и

Доводим до сведения студентов и всех заинтересованных лиц, что 27 марта в Баварском доме стартует проект Конкурс бизнес-планов 2017"

Студенты экономического университета смогут получить большую пользу от участия

На нашей кафедре состоялась очередная защита дипломных работ!!!

15-16 вересня 2015р. відбулась V Міжнародна науково-практична конференція «Економіка підприємства: сучасні проблеми теорії та практики», яку проводила кафедра економіки підприємства ОНЕУ.

У роботі конференції, окрім українських дослідників, також прийняли участь вчені з Канади, Польщі, Угорщини, Білорусі, Молдови, Іракського Курдістану.

В рамках конференції були представлені доповіді з наступних напрямків:
  1. Проблеми підвищення якості продукції та конкурентоспроможності підприємства
  2. Інноваційно-інвестиційні аспекти розвитку підприємства
  3. Стратегія розвитку підприємства
  4. Планування та контроль на підприємстві в сучасних умовах
  5. Сучасні технології управління на підприємстві
  6. Математико-статистичні методи і моделі в управлінні підприємством
  7. Економічні проблеми енергетичного забезпечення підприємств, у тому числі, за рахунок відновлювальної енергетики
  8. Економічні проблеми зовнішнього оточення підприємства

За результатами роботи конференції було опубліковано 205 тез, з загальною кількістю учасників - 262 особи..

Зазначимо, що значну увагу учасників конференції викликала доповідь Сербінової К. Х. щодо тарифної політики міського господарства

15 вересня відбулось урочисте святкування Ювілею кафедри "Економіка підприємства" з нагоди її 50-річчя.

Дивитись відео на YouTube

вул. Преображенська 8, к.201