Кафедра економіки підприємства та організації підприємницької діяльностіМіжнародна просвітницько-освітня діяльність кафедри економіки підприємства здійснюється за такими напрямами:

Освітні програми
Групові студентські поїздки

13-17 березня 2017 року кафедра ЕПіОПД приймала на стажування пана Павла Ургача, директора відділу міжнародних відносин Вищої Школи Бізнесу (WSB) в г.Домброва Гурніча (Польща) .Кафедра ЕП та ОПД виступила організатором стажування, а також поділилася своїм напрацьованим досвідом в галузі міжнародної діяльності.

Вища Школа Бізнесу в г.Домброва Гурнича (Польща) вже кілька років є ВУЗом-партнером ОНЕУ. В цьому році між нашими університетами підписаний договір на 2017-2020 роки за програмою Erasmus +, яка передбачає обмін студентами та працівниками університетів-партнерів.

Стажування П. Ургача була організована приймаючою стороною в рамках програми KA107 Educational Mobility of Students and Staff with Partner Countries на 2016-2017 навчальний рік. Результатом стажування є проект програми подвійного диплому для бакалаврів спеціальності 6.07076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність (спеціалізація "Економіка підприємства"). Були обговорені також і інші напрямки розвитку контактів між ОНЕУ і WSB.

В рамках цієї ж міжнародної програми в кінці травня кафедра ЕП та ОПД виступила організатором візиту лектора з WSB - д-ра Томаша Каспровича, який прочитав міні-курс лекцій з практичної економіці (Practical Economics) для студентів першого курсу ФЕУВ (15 і 16 групи).


вул. Преображенська 8, к.201
723-84-03
k.ep
Кафедра у репозитарії ОНЕУ
ONEU LOGO