Відділ міжнародних зв'язківОсвітні програми

Освітні програми ЮНЕСКО Програма Erasmus + Програма академічних обмінів DAAD Програма імені Жана Моне Транс’європейська програма мобільності для навчання в університетах Стипендія Ернста Маха Програма стипендій Чівнінг для післядипломного навчання Стипендії молодим вченим від Німецького Фонду імені Фріца Тіссена (Німеччина) Программа Work and Study Canada Співробітництво з Нідерландами в галузі освіти Фундація українсько-польської співпраці ПАУСІ Навчальні візити в Польщу Програма академічних обмінів ім.Фулбрайта Програма IREX (США) Освітні програми французького уряду Агентство Кампус Франс (Франція) Конкурс короткострокових стипендій від Посольства Франції Австрійська служба обмінів (OEAD) Програма Вісбі (Швеція)

 

Навчальні візити в Польщу

Study Tours to Poland (STP) - це навчальні візити до Польщі для студентів, молодих спеціалістів та професіоналів з країн Східної Європи. Візити служать знайомству з Польщею та обміну досвідом у сфері демократичних і ринкових перетворень, побудови держави права, розвитку місцевих громад та громадських ініціатив.

Study Tours to Poland були засновані в 2004 р. і є частиною програми Польсько-Американського Фонду Свободи "Перетворення в регіоні" - RITA, яка реалізується з 2000 року Фондом "Освіта для демократії». Починаючи з 2007 року координатором STP є Колегія Східної Європи ім. Яна Новака-Єзьоранського з Вроцлава.

Study Tours to Poland - візити професіоналів. У рамках короткострокових навчальних візитів представникам органів місцевого самоврядування, урядової адміністрації, центральних державних установ та інших професійних груп надається можливість познайомитися з польським досвідом в галузі системної трансформації і «польського шляху» до членства в Європейському Союзі. Візити проводяться в невеликих групах, у співпраці з польськими неурядовими організаціями, одиницями урядової і самоуправлінських адміністрації, а також центральними державними установами. У попередніх навчальних візитах брали участь в основному представники України, Білорусії, Росії, Молдови та Грузії.

Study Tours to Poland - візити студентів в рамках даного блоку STP ми запрошуємо активних і допитливих студентів з Білорусії, України та Російської Федерації (з Калінінградської та Ленінградської областей) на триваючі більше 10 днів візити до польських академічних центрів. У ході зустрічей, які організовуються досвідченими неурядовими організаціями, студентам надається можливість познайомитися з польським академічним середовищем, громадськими організаціями, зустрітися з лідерами громадського життя, взяти участь у лекціях, тренінгах, семінарах та культурних заходах. STP для студентів координує Фонд "Боруссія" з міста Ольштин.

Додаткову інформацію можна знайти на сайті: http://www.studytours.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=52&Itemid=70&lang=ru

Конкурси: Учебные визиты в Польшу


вул.Преображенська, 8, каб. 125
+38 (0482) 32-79-16, 35-81-60
+38 (048) 723-11-81 (fax)
george
ird
ONEU LOGO