Відділ міжнародних зв'язківОсвітні програми

Освітні програми ЮНЕСКО Програма Erasmus + Програма академічних обмінів DAAD Програма імені Жана Моне Транс’європейська програма мобільності для навчання в університетах Стипендія Ернста Маха Програма стипендій Чівнінг для післядипломного навчання Стипендії молодим вченим від Німецького Фонду імені Фріца Тіссена (Німеччина) Программа Work and Study Canada Співробітництво з Нідерландами в галузі освіти Фундація українсько-польської співпраці ПАУСІ Навчальні візити в Польщу Програма академічних обмінів ім.Фулбрайта Програма IREX (США) Освітні програми французького уряду Агентство Кампус Франс (Франція) Конкурс короткострокових стипендій від Посольства Франції Австрійська служба обмінів (OEAD) Програма Вісбі (Швеція)

 

Програма академічних обмінів ім.Фулбрайта. Програма імені Фулбрайта

Заснована в 1946 році Програма імені Фулбрайта є найстарішою і найбільш престижною міжнародною програмою обміну вченими та студентами, що фінансується урядом США. Сьогодні вона підтримує академічні обміни з більш ніж 155 країнами світу.Програма імені Фулбрайта була відкрита в Україні на початку 1992 року.

Її метою було і залишається підвищення взаєморозуміння між народами Сполучених Штатів та України через наукові дослідження та обміни. Спочатку Програма імені Фулбрайта була керована Інформаційним агентством Сполучених Штатів (USIA) через Посольство Сполучених Штатів Америки. Окремий від посольства офіс Програми імені Фулбрайта був заснований у Києві в 1998 році.

З 1992 року майже 700 українських студентів, молодих викладачів і поважних вчених здійснили академічні дослідження чи навчання в США, і більше 400 американців були залучені в наукову роботу і навчання в Україні.

Програма імені Фулбрайта в Україні пропонує наступні можливості для громадян України:

Fulbright Scholar Program (http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/37/scholar.html)

надає можливості проведення наукового дослідження в американських університетах терміном від 3 до 9 місяців. Початок гранту - вересень 2016 року. Останній термін подачі анкет: 15 жовтня щорічно

Координатор програми - Наталія Залуцька nzalutska@iie.org; scholar.ukraine@iie.org

Асистент програми - office.ukraine@iie.org

Fulbright Graduate Student Program (http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/19/student.html)

надає стипендії студентам на 1 - або 2-річні академічні програми з отримання ступеня магістра наук або мистецтв в американських університетах. Новий конкурс на 2016 -2017 рік буде оголошений 1 лютого 2016. Останній термін подачі анкет: 16 травня щорічно

Координатор програми - Інна Бариш ibarysh@iie.org; student.ukraine@iie.org

Асистент програми - office.ukraine@iie.org

Fulbright Faculty Development Program (http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/35/faculty.html)

надає можливості вченим і фахівцям проводити наукові дослідження, брати участь у процесі та розробці навчальних планів. Початок гранту - серпень-вересень 2016 року. Останній термін подачі анкет: 1 листопада щорічно

Координатор програми - Інна Бариш ibarysh@iie.org; student.ukraine@iie.org

Асистент програми - office.ukraine@iie.org

Програми запрошення американських вчених:

U.S. Fulbright Scholar Program (http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/39/us-scholar.htmlhttp://www.fulbright.org.ua/uk/pages/39/us-scholar.html)

Українські освітні установи можуть запросити американських фахівців різних галузей знань для читання лекцій студентам протягом одного або двох семестрів.

Документи приймаються до 31 жовтня щорічно

Координатор програми - Наталія Залуцька nzalutska@iie.org; scholar.ukraine@iie.org

Fulbright Specialist Program (http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/40/us-specialist.html)

Українські науково-дослідні та освітні установи можуть залучити американських фахівців до розробки освітніх програм та навчальних курсів, планування навчальних програм. Програма передбачає фінансування запрошеного фахівця протягом від двох до шести тижнів.

Координатор програми - Наталія Залуцька nzalutska@iie.org; scholar.ukraine@iie.org;

факс 044-230-20-60 (До уваги Наталі Залуцька).

Додаткову інформацію можна знайти на сайті http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/3/programs.html

Офіс Програми імені Фулбрайта
вул. Еспланадна, 20, кімн. 904
Київ, 01001, Україна
Тел.: +380 (44) 287 07 77
Факс: +380 (44) 230 20 60
office.ukraine@iie.org


вул.Преображенська, 8, каб. 125
+38 (0482) 32-79-16, 35-81-60
+38 (048) 723-11-81 (fax)
george
ird
ONEU LOGO