Відділ міжнародних зв'язківОсвітні програми

Освітні програми ЮНЕСКО Програма Erasmus + Програма академічних обмінів DAAD Програма імені Жана Моне Транс’європейська програма мобільності для навчання в університетах Стипендія Ернста Маха Програма стипендій Чівнінг для післядипломного навчання Стипендії молодим вченим від Німецького Фонду імені Фріца Тіссена (Німеччина) Программа Work and Study Canada Співробітництво з Нідерландами в галузі освіти Фундація українсько-польської співпраці ПАУСІ Навчальні візити в Польщу Програма академічних обмінів ім.Фулбрайта Програма IREX (США) Освітні програми французького уряду Агентство Кампус Франс (Франція) Конкурс короткострокових стипендій від Посольства Франції Австрійська служба обмінів (OEAD) Програма Вісбі (Швеція)

 

Програма IREX (США)

IREX (Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів) - це міжнародна неприбуткова організація, що адмініструє інноваційні програми для розвитку лідерського потенціалу з метою покращення якості освіти, посилення впливу незалежних ЗМІ та сприяння розвитку плюралістичного громадського суспільства.

В організації працює понад 500 професіоналів у різних куточках світу. IREX та IREX-Europe адмініструють програми та надають консультації у більш ніж 50 країнах.

ОСВІТА

Система освіти підтримує економічний розвиток, соціальні реформи, участь громади у житті суспільства та закладає основу для діяльності майбутніх лідерів. Разом з окремими людьми, установами та урядами IREX намагається розширити доступ до освіти у всьому світі та покращити її якість.

IREX розробляє програми для та надає консультації щодо навчання протягом всього життя, починаючи з початкової та середньої освіти, охоплюючи вищу освіту та включаючи постійні професійні стажування. Програми розробляються в таких сферах:

  • Розвиток освітніх установ
  • Тренінги для вчителів та викладачів до та під їх час роботи
  • Розробка навчальних програм
  • Стипендії на проведення міжнародних досліджень та для професійного розвитку
  • Навчання за кордоном на бакалаврському та магістерському рівнях
  • Технології для освіти
Програма обміну для студентів (UGRAD)
http://irex.ua/ua/education/ugrad

Програма обміну для студентів ВНЗ надає можливість студентам першого, другого та третього курсів навчатися протягом одного академічного року в університетах або дворічних чи чотирирічних коледжах США.

Програма стипендій ім. Едмунда С. Маскі (MUSKIE)
http://irex.ua/ua/education/muskie

Програма MUSKIE надає можливості навчання в університетах США для отримання ступеня магістра.

Освітнє тестування: http://irex.ua/ua/education/et

В Київському тестувальному центрі можна скласти комп’ютерний варіант тестів TOEFL, GRE, USMLE, PMI та ICMA.

Більш детальна інформація на: http://irex.ua

Контакти:

Тел.: +38 (044) 537-2781; 586-2783;
факс: 586-2782
e-mail: info@irex.ua


вул.Преображенська, 8, каб. 125
+38 (0482) 32-79-16, 35-81-60
+38 (048) 723-11-81 (fax)
george
ird
ONEU LOGO