Відділ міжнародних зв'язківОсвітні програми

Освітні програми ЮНЕСКО Програма Erasmus + Програма академічних обмінів DAAD Програма імені Жана Моне Транс’європейська програма мобільності для навчання в університетах Стипендія Ернста Маха Програма стипендій Чівнінг для післядипломного навчання Стипендії молодим вченим від Німецького Фонду імені Фріца Тіссена (Німеччина) Программа Work and Study Canada Співробітництво з Нідерландами в галузі освіти Фундація українсько-польської співпраці ПАУСІ Навчальні візити в Польщу Програма академічних обмінів ім.Фулбрайта Програма IREX (США) Освітні програми французького уряду Агентство Кампус Франс (Франція) Конкурс короткострокових стипендій від Посольства Франції Австрійська служба обмінів (OEAD) Програма Вісбі (Швеція)

 

Конкурс короткострокових стипендій від Посольства Франції

Посольство Франції в Україні має приємність відкрити новий конкурс стипендій для здійснення короткострокових(1-2 місяці) наукових стажувань у Франції.

Розміром 1060 євро на місяць – транспортні витрати кандидат сплачує самостійно, ця стипендія розрахована на аспірантів та молодих науковців віком до 35 років, громадян України, які навчаються в вищому освітньому та/чи науковому закладі України в аспірантурі чи здійснюють наукові дослідження та мають необхідність провести дослідницьку роботу та/чи прослухати освітній курс у Франції(від 1 до 2 місяців).

Розглядатися будуть тільки документи кандидатів, які не отримували останні три роки фінансування за такою самою програмою. Бажано, щоб ці наукові стажування відбувалися у рамках існуючого співробітництва чи тільки-но створеного між освітнім та /чи науковим закладами Франції та України.

Запрошуємо кандидатів надіслати пакет документів електронною поштою:
  • два листи підтримки, один від французького запрошуючого закладу, а другий від української інституції, де навчається/працює кандидат;
  • резюме.

Всі ці документи можуть бути відредаговані англійською чи французькою мовами (чи з перекладом на одну з цих мов для листів підтримки).

Для з’ясування будь-яких деталей звертайтеся до Оксани Ландо, координатора стипендій, по електронній пошті (info@cfucus.org) чи по телефону (+38044 504 01 39).

Ви знайдете всю інформацію про цей конкурс та інші програми Посольства Франції в Україні:
на сайті Посольства Франції в Україні на сайті агенції Campus France (rubrique: finance your program)

вул.Преображенська, 8, каб. 125
+38 (0482) 32-79-16, 35-81-60
+38 (048) 723-11-81 (fax)
george
ird
ONEU LOGO