Відділ міжнародних зв'язківОсвітні програми

Освітні програми ЮНЕСКО Програма Erasmus + Програма академічних обмінів DAAD Програма імені Жана Моне Транс’європейська програма мобільності для навчання в університетах Стипендія Ернста Маха Програма стипендій Чівнінг для післядипломного навчання Стипендії молодим вченим від Німецького Фонду імені Фріца Тіссена (Німеччина) Программа Work and Study Canada Співробітництво з Нідерландами в галузі освіти Фундація українсько-польської співпраці ПАУСІ Навчальні візити в Польщу Програма академічних обмінів ім.Фулбрайта Програма IREX (США) Освітні програми французького уряду Агентство Кампус Франс (Франція) Конкурс короткострокових стипендій від Посольства Франції Австрійська служба обмінів (OEAD) Програма Вісбі (Швеція)

 

Программа Work and Study Canada

Програма Work and Study Canada – це чудова можливість навчатись у коледжі у канадських містах Ванкувер, або Вістлер. Під час навчання у Канаді ви маєте дозвіл на роботу, адже Work and Study Canada - це сертифікована програма, де ви зможете вивчити англійську мову, поєднуючи теоретичні знання з оплачуваною практикою в сфері готельного бізнесу або туризму Канади.

Вимоги до учасників:
  • бути студентом чи випускником українського ВНЗ, або мати досвід участі у міжнародних програмах,як Work and Travel,Au-Pair і т.д.
  • знання англійської мови (якщо рівень знань недостатній, ви можете пройти підготовчий курс)

Програма Work and Study Canada розподіляється на дві частини: теоретичну, під час якої ви навчаєтесь та проходите підготовчі семінари та практичну, під час якої ви можете застосувати ваш досвід працюючи у канадській компанії.

Програма може тривати від 6 місяців до 2 років, першою частиною програми завжди буде навчання, тривалість якого може варіюватись, залежно від вашого рівня англійської мови. Мінімальна перша навчальна частина програми складає 6 тижнів. Ви можете працювати у будь-якій компанії, яка належать до курортного та готельно-ресторанного бізнесу.

Вакансії, які вам запропонують, будуть залежати від ваших вмінь та навиків, освіти, рівня володіння англійською мовою, ставлення до роботи, а також від дати початку програми та її тривалості. Чим довша тривалість програми, тим більше у вас шансів отримати кращу роботу, а також отримати шанс працювати в місцях вищого класу.

Коли розпочати участь у програмі?

Ви можете розпочати участь у програмі протягом всього року, та щоб допомогти вам визначитись, ми радимо зважати на декілька факторів. Більшість робіт несуть сезонний характер, а отже ви будете навчатися в позасезонний час, а працювати в розпал сезону (літо та зима). Починати участь у програмі потрібно мінімум за 5 місяців до бажаної дати початку програми, чим швидше ви подасте заявку на участь у програмі, тим більше у вас шансів отримати кращу вакансію, тож вирішуйте швидше!

Київ 01042, бул. Дружби народів 7, оф. 22
тел.: (044) 501 12 67
багатоканальний факс.: (044)529 38 96
e-mail: info@study.com.ua web-site: http://www.study.ua


вул.Преображенська, 8, каб. 125
+38 (0482) 32-79-16, 35-81-60
+38 (048) 723-11-81 (fax)
george
ird
ONEU LOGO