Відділ міжнародних зв'язківГранти, стипендії, конкурси

Стипендії Словацької республіки Стипендіальна програма німецької економіки для України Стипендії республіки Казахстан Летняя школа ZSEM Стипендії уряду Індонезії Літній семінар з болгарської мови 2017 Стипендії Уряду Китайської Народної Республіки на 2017-2018 навчальний рік Стипендії Румунії на 2017-2018 навчальний рік Конкурси стипендій уряду Франції Міжнародна магістерська програма з IT менеджменту(IMMIT) Навчання у Франції. Стипендії Уряду Франції Стипендії імені Лейна Кіркланда Програма академічних обмінів ім.Фулбрайта. Програма імені Фулбрайта Стипендії уряду КНР на 2016/2017 рр. Стипендії на навчання від Інституту Тонджі, Шанхай, КНР. Програма LEAD (Leadership, Education and Development Programme) Літній семінар з болгарської мови «Міжнародна парламентська стипендія» (Internationales Parlaments-Stipendium).

 

КОНКУРСИ СТИПЕНДІЙ УРЯДУ ФРАНЦІЇ

Довгострокові стипендії http://institutfrancais-ukraine.com/ua/etudier/bourses/BGF
конкурс триває до 15 березня 2017 року

Короткострокові наукові стажування http://institutfrancais-ukraine.com/ua/etudier/bourses/BCS
Увага відтепер у конкурсі можуть брати участь науковці віком до 40 років

Стипендія Атлас Ця стипендія мобільності має допомогти у здійсненні пост-доківських досліджень у Франції : польові дослідження, робота в бібліотеці та архівах http://institutfrancais-ukraine.com/ua/etudier/bourses/atlasfmsh

Короткострокові стипендії для викладачів та науковців з великим досвідом:
Оскільки цей конкурс отримав велику зацікавленність поміж українських викладачів та науковців було вирішено зробити його постійно діючим. Слідкуйте оновлена інформація щодо конкурсу та дат подання документів з"явиться найближчим часом : http://institutfrancais-ukraine.com/ua/etudier/bourses/BHNS - Кожного року буде проводитися 1 конкурс.

Програма заходів Французького інституту в листопаді та грудні 2016 року

 


вул.Преображенська, 8, каб. 125
+38 (0482) 32-79-16, 35-81-60
+38 (048) 723-11-81 (fax)
george
ird
ONEU LOGO