Відділ міжнародних зв'язківГранти, стипендії, конкурси

Університет Домброви Гурнічей (Польша) пропонує Вашій увазі три бакалаврські стипендіальні програми (англійською мовою) для міжнародних студентів Стипендії Словацької республіки Стипендіальна програма німецької економіки для України Стипендії республіки Казахстан Летняя школа ZSEM Стипендії уряду Індонезії Літній семінар з болгарської мови 2017 Стипендії Уряду Китайської Народної Республіки на 2017-2018 навчальний рік Стипендії Румунії на 2017-2018 навчальний рік Конкурси стипендій уряду Франції Міжнародна магістерська програма з IT менеджменту(IMMIT) Навчання у Франції. Стипендії Уряду Франції Стипендії імені Лейна Кіркланда Програма академічних обмінів ім.Фулбрайта. Програма імені Фулбрайта Стипендії уряду КНР на 2016/2017 рр. Стипендії на навчання від Інституту Тонджі, Шанхай, КНР. Програма LEAD (Leadership, Education and Development Programme) Літній семінар з болгарської мови «Міжнародна парламентська стипендія» (Internationales Parlaments-Stipendium).

 


Стипендії імені Лейна Кіркланда

Розпочався відкритий конкурс у рамках стипендіальної програми імені Лейна Кіркланда на наступний навчальний рік (2016-2017).

Програма, яку спонсує Польсько-Американський Фонд Свободи та адмініструє Польсько-Американська Комісія Фулбрайта, адресована молодим лідерам з України, Білорусії, Росії, Молдови. Грузії, Вірменії, Азербайджану, Казахстану та Киргизстану. Молоді люди повинні мати вищу освіту, цікавитися розвитком демократії та громадянського суспільства у своїй країні та регіоні. Претендент на стипендію повинен належати до однієї з професійних груп: це викладачі вузів, експерти, політики, представники органів державної влади та самоврядування, підприємці, менеджери, лідери неурядових організацій, діячі культури, громадські діячі, журналісти.

Спеціальності, за якими можна претендувати на стипендію:
 • економіка та менеджмент;
 • адміністрація / менеджмент (бізнес, НУО, культура, охорона навколишнього середовища, охорона здоров'я);
 • держуправління;
 • право;
 • суспільні науки;
 • політологія і міжнародні відносини;
 • політика розвитку і гуманітарна допомога.
Додаткові вимоги до кандидатів:
 • громадянство і постійне проживання в одній із вищевказаних держав (особи,які мають карту постійного проживання в Польщі до участі в конкурсі не допускаються);
 • повну вищу освіту (ступінь магістра);
 • вік до 35 років (в обґрунтованих випадках до 40 років);
 • досвід професійної діяльності - мінімум 2 роки.
 • знання польської мови (на рівні, достатньому для участі в лекціях та семінарських заняттях, а також для написання дипломної роботи) або знання англійської мови - у випадку обрання кандидатом конкретного навчального курсу на цій мові (в такій ситуації достатнім вважається знання польської мови на основному рівні). Під час співбесіди необхідно показати знання польської мови як мінімум на рівні В1 (якщо робота буде написана польською) або, як мінімум, на рівні А1 (якщо робота буде написана англійською).

Кінцевий термін прийому заявок1 березня 2016 року.

Детальний опис програми, форми заявок та інструкцію щодо заповнення можна знайти на сайті: http://www.kirkland.edu.pl/ru/e-a


вул.Преображенська, 8, каб. 125
+38 (0482) 32-79-16, 35-81-60
+38 (048) 723-11-81 (fax)
george
ird
ONEU LOGO