Відділ міжнародних зв'язківГранти, стипендії, конкурси

Університет Домброви Гурнічей (Польша) пропонує Вашій увазі три бакалаврські стипендіальні програми (англійською мовою) для міжнародних студентів Стипендії Словацької республіки Стипендіальна програма німецької економіки для України Стипендії республіки Казахстан Летняя школа ZSEM Стипендії уряду Індонезії Літній семінар з болгарської мови 2017 Стипендії Уряду Китайської Народної Республіки на 2017-2018 навчальний рік Стипендії Румунії на 2017-2018 навчальний рік Конкурси стипендій уряду Франції Міжнародна магістерська програма з IT менеджменту(IMMIT) Навчання у Франції. Стипендії Уряду Франції Стипендії імені Лейна Кіркланда Програма академічних обмінів ім.Фулбрайта. Програма імені Фулбрайта Стипендії уряду КНР на 2016/2017 рр. Стипендії на навчання від Інституту Тонджі, Шанхай, КНР. Програма LEAD (Leadership, Education and Development Programme) Літній семінар з болгарської мови «Міжнародна парламентська стипендія» (Internationales Parlaments-Stipendium).

 

«Міжнародна парламентська стипендія» (Internationales Parlaments-Stipendium).

З 1 березня по 31 липня 2017 року молоді українці матимуть можливість пройти п'ятимісячне стажування в Німецькому Бундестазі в рамках програми «Міжнародна парламентська стипендія» (Internationales Parlaments-Stipendium).

Інформаційна довідка: «Міжнародна парламентська стипендія» передбачає стажування в офісах депутатів Німецького Бундестагу в якості помічників та одночасно навчання в одному з трьох провідних університетів Берліна (Вільному університеті Берліна, Гумбольдтському університеті Берліна та Берлінському технічному університеті). Програма розрахована на претендентів віком до 30 років, що цікавляться політикою і прагнуть займати активну позицію у громадському житті країни. Передумовами участі також є українське громадянство, завершена вища освіта та дуже добре володіння німецькою мовою. Стипендіатам надається щомісячна стипендія в розмірі 500 євро, безкоштовне проживання, медичне страхування, а також кошти на переїзд до та з Берліну.

Детальнішу інформацію, а також формуляри заявок можна знайти на інтернет-сторінці Німецького Бундестагу www.bundestag.de/ips. Кінцевий термін подання заявок на участь у програмі -30 червня 2016 року. Якщо у Вас виникатимуть" питання щодо «Міжнародної парламентської стипендії», звертайтесь, будь ласка, до Посольства Німеччини в Україні за телефоном: +38 (044) 247 68 12; відповідальна колега у відділі політики - пані Оксана Ковальчук.


вул.Преображенська, 8, каб. 125
+38 (0482) 32-79-16, 35-81-60
+38 (048) 723-11-81 (fax)
george
ird
ONEU LOGO