Студентське самоуправління ФЕФ


Голова секторуЛегась Катерина

Культмасовий сектор фінансово-економічного факультету один з найбільших секторів серед усіх. В секторі задіяна дуже велика кількість людей, які з гордістю представляють фінансово-економічний факультет на сценах відомих театрів. Таких як: Одеський Академічний Російський Драматичний театр, театр музикальної комедії ім. Водяного.

Культмаовий сектор сприяє художньому та мистецькому розвитку студентів. В основу цього сектору входять 3 основних напрями:

  • КВК
  • Вокал
  • Танці

Основними функціями культмасового сектору є:

  • сприяння організації культурно-масових заходів університету („Студентська Осінь”, „Студентська Весна”, „Міс ОНЕУ”);
  • залучення студентів до студентського мистецтва;
  • створення різноманітних студентських гуртків, товариств, об’єднань, клубів за інтересами;
  • надання інформації і сприяння в організації походів до театрів, музеїв, екскурсій, дискотек;
  • допомога пи-ар сектору та орг. Сектору в організації різних заходів на фінасово-економічному факультеті (таких як: різні ярмарки, конкурси «Дебют першокурсника», день народження факультету, 23 лютого, 8 березня та ін.).

Культмасовий сектор фінансово-економічного факультету є одним з найактивніших серед всіх факультетів, про що свідчать його останні досягнення: перше місце у номінації танець на університетській та міській студентській весні – 2012, перше місце на міській студентській весні – 2012 в номінаціі КВК, перше місце на студосені-2012 з танців, найкраща акторка, перше місце з вокалу та танців на студвесні-2013, перше місце в конкурсі «Міс ОНЕУ». Також наші студенти не обмежуються перемогами лише в університеті, зокрема найкраща вокаліста нашого факультету, Ганна Ходоровська у 2013 році стала переможницею шоу «Голос країни. Все по-чесному». В нашому універсітеті віднедавна існує такий конкурс як «Ліга КВК». Основною особливостю є те, що цей конкурс максимально наближен до реального конкурсу КВК, який ми бачимо по телевізору. Усі хто хочуть можуть приймати участь. Від нашого факультету виступає команда «Више плинтуса», які пройшли до фіналу «Першої студентської ліги КВК». Приходьте та приєднуйтесь до нашої великої сім’ї!


ONEU LOGO