Студентське самоуправління ФЕФ


Голова секторуЩупій Наталія

PR-сектор – це перш за все насичена співпраця творчих талановитих студентів , що прагнуть урізноманітнити яскравими фарбами кожен день студентського життя, та створити святкову атмосферу своїми руками. Команда PR-сектору – неймовірно дружній колектив, де кожен може застосувати свої індивідуальні здібності, та розвивати творчий потенціал. У процесі роботи колектив PR-сектору допомагає успішно проводити всі заходи ,що існують на факультеті та доповнює роботу інших секторів.Крім того, згідно з положенням, сектор повинен виконувати наступні функції:

  • оформлення стендів, малювання стінгазет, вітальних плакатів;
  • надання фотозвітів з різних заходів;
  • журналістика, а саме написання статей, що включають інтерв'ю;
  • допомога в підготовці до свят Студосені, Міс ОНЕУ, Студвесні, а саме пошиття костюмів, конструювання декорацій, а також робота візажістами та гримерами.

Великим досягненням сектора є залучення уваги студентів-новобранців. Завдяки цій заслузі на даний момент серед членів PR-сектора більшість із них є студентами першого курсу, які виступають в офіційних посадах художників, редакторів і фотографів. Проте під час підготовки до різних заходів вони, незалежно від посад, перетворюються також і в талановитих костюмерів.


ONEU LOGO