Студентське самоуправління ФЕФ


Голова НСТНабойченко Сергій
Заступник голови НСТМоісеєв Вячеслав

Науковий сектор в університеті на кожному факультеті створений для того, щоб зібрати всіх інтелектуалів разом! Адже, що може бути цікавішим в студентські роки, ніж спільні турніри з "Мафії", "Що?Де?Коли?", "Дебатам", а також іншим настільним грам, ораторському мистецтву.

Проводяться екскурсії, тренінги, конференції і багато іншого! Всі учасники сектора можуть проявляти свої організаторські здібності у будь-якому виді заходів. Кожен знайде собі захід за смаком, щоб проявити свої здібності! А також розвинути те, про що ще не підозрювали. Вас чекають незабутні враження, нові знання, сюрпризи і досягнення! Не лінуйтеся, адже саме від вашої активності залежить все ваше життя.

Також створена головна група НСО ФЕФ "Science&university", де ми ділимося корисними новинами, анонсами заходів, і, звичайно, фотозвітами!

Але, головним завданням наукового сектора є стимулювання інтересу студентів до безпосередньо наукової діяльності, а саме : написання і публікація наукових статей, участь у всіляких видах і рівнях олімпіад і тематичних конференціях. Усіма питаннями з приводу участі і організації даних заходів займається глава НСО.


ONEU LOGO