Студентське самоуправління ФЕУВ


Голова студентського самоврядування ФЕУВ Літвінов Георгій 0637352953

Студентська рада ФЕУВ - це добровільне об'єднання студентів, що надає сприяння організації навчального процесу, соціального обслуговування студентів та забезпечує координацію громадської та культурно-масової діяльності студентів факультету економіки та управління виробництвом.

На факультеті сформована масштабна і досить ефективна система студентського самоврядування. Головна мета діяльності органів студентського самоврядування полягає передусім у створенні умов самореалізації молодих людей в інтересах особистості, суспільства і держави. Студентський актив вирішує ключові проблеми, пов'язані з життєдіяльністю факультету, поточний контроль здійснення навчального процесу, коригування навчальних планів і магістерських програм; організація і проведення спортивних, культмасових заходів; поселення в гуртожиток; проведення наукових студентських конференцій, тощо. Крім цього, участь у діяльності органів студентського самоврядування - це чудова нагода здобути навички в професійних справах, реалізуватися в цікавих для себе заходах, здобути досвід у спілкуванні, випробувати себе як лідера та керівника. І звичайно, просто шалено цікаво провести студентське життя та здобути справжніх друзів. З перших днів навчання студенти ФЕУВ приймають активну участь в студентському житті факультету, програмах міжнародного співробітництва, соціальному підприємництві. Завдяки досвіду роботи в самоврядуванні студенти ФЕУВ протягом 2003-2014 років 5 разів обирались на посаду студентського мера міста Одеса. В 2014 році студентським мером Одеси також обрали студента ФЕУВ. Двічі студенти ФЕУВ обирались на посаду студентського президента України.

Щорічно багато студентів факультету приймають участь і перемагають у всеукраїнських олімпіадах, конференціях та конкурсах наукових робіт. На факультеті студенти мають можливість друкувати результати власних досліджень в науковому збірнику. Студенти ФЕУВ є неодноразовими переможцями конкурсів художньої самодіяльності «Студосінь» і «Студвесна», завойовували титули «Міс ОНЕУ» та «Міс студентства». Факультетські команди КВН беруть активну участь та перемагають у змаганнях на національному і регіональному рівнях. Студенти факультету мають змогу реалізувати свої здібності в спорті. ФЕУВ є переможцем університетських спартакіад в 2014, 2012 та 2010 роках. Спортсмени з різних бойових мистецтв, бадмінтону, баскетболу, волейболу, футболу, скельолазіння, боротьби, легкої та важкої атлетики, гімнастики, які навчаються на факультеті, добре відомі не тільки в Україні, а й за кордоном.

Основні завдання органів студентського самоврядування ФЕУП:

  • працювати на благо студентів;
  • представляти і виражати позицію студентів;
  • представляти студентське товариство в адміністрації вузу і перед викладачами;
  • захищати права та інтереси студентства;
  • допомагати студентам і вирішувати їх проблеми, - інформувати студентство;
  • сприяти створенню належних умов для навчання, проживання та відпочинку студентів;
  • організовувати позанавчальне життя студентів: дозвілля, спортивні заходи, відпочинок і т.д.
ONEU LOGO