Студентське самоуправління ФЕУВ


Голова секторуГанна Шолошенко

Середня людина стурбований тим, як би йому вбити час,
Людина ж талановитий прагне його використовувати.

Що таке культмасовий сектор ФЕУВ і з чим його їдять ?! Ми займаємося досить таки складною справою - організацією, підготовкою та проведенням культурно-масових заходів як внутрішньофакультетських, так і загальноуніверситетського масштабу. Осінью та весною проходят три найзначніші та феєричні заходи- це Студентська Осінь, Міс ОНЕУ та Студентська Весна, де факультети змагаючись між собою, показують свої найкращі номери у вокалі, танці та гумор. Факультет Економіки та Управління Виробництвом є найкращим факультетом, і це не просто слова. Доказом є те, що Факультет Економіки та Управління Виробництвом в 2009, 2010 і 2013 роках ставав КРАЩИМ факультетом року. Але ми б не змогли досягти такого рівня, якщо б не наші талановиті та працьовиті активісти.

Танець - це рух. Рух - це життя. Танцюєш, значить живеш.

Родзинкою факультету є танцювальна студія, в якій студенти, які мають не пересічні хореографічні дані, можуть розвивати свій талант і демонструвати його на конкурсах. Творчість цієї студії відрізняється новаторством та оригінальністю. Від найпростіших «па» до «гордих батманів» стрімко розвивається ритм хореографічного колективу ФЕУВу. Високий танцювальний потенціал під професійним керівництвом хореографа-постановника Олександри Каржиї згуртував наш колектив до рівня великої дружної родини.

Людина співає, коли вона щаслива

Пісня радує і веселить, тривожить і хвилює, заспокоює і розслабляє. Вокальна студія, якою керує чарівна і талановита Наталія Пилипчук, прилучає наших студентів до цього виду мистецтва, відкриває для них яскравий світ музики і співу. Особливістю цього творчого колективу є те, що вони співають пісні на різних мовах, володіють різноманітним репертуаром. Тут можна пробувати свої сили сольно, а можна об'єднуватися в групи.

Любителі гумору теж не обділені у нас увагою. Веселі та кмітливі студенти реалізують свої душевні пориви в факультетської агітбригаді. Талановиті, винахідливі, неповторні, товариські, дружні і дійсно веселі та кмітливі молоді люди зі своїм неповторним стилем виконання, іскрометними жартами і пародіями підкорили серця вдячної публіки і мають величезний успіх на всіх наших заходах.

А проявляти і демонструвати всі свої здібності і таланти студенти можуть на традиційних заходах: «День першокурсника», «День факультету» «Студентська осінь», «Міс ОНЕУ», «Студентська весна», які проводяться в кращих театрах міста Одеси.

Отже, через 5 років щасливого студентського життя на ФЕУВі, середньостатистичний студент факультету знає економіку, вміє співати, танцювати і веселити інших.

Якщо ви активні, позитивні, прагнете вперед і жадайте нового;

Якщо ви співаєте, танцюєте, або тільки хочете цього навчитися - ЛАСКАВО ПРОСИМО В КУЛЬТУРНО-МАСОВИЙ СЕКТОР ФЕУВ!

Саме тут ви зможете реалізувати свій творчий потенціал в повній мірі.

 • А ось і наші досягнення за останні 5 років: >>>
  Студ.Осень 2010год

  ВОКАЛ – I место

  Агитбригада - I место

  По общим подсчетам всех факультетов, ФЭУП занял ПЕРВОЕ место на «Студенческой Осени 2010».

  Мисс ОНЭУ 2010год – I место
  Студ. Весна 2011год

  Агитбригада - I место

  Студ. Осень 2011год

  Вокал- II место

  Агитбригада- II место

  Танец – II место

  За общими подсчетами всех факультетов, ФЭУП занял ПЕРВОЕ место на «Студенческой Осени 2011»

  Мисс ОНЭУ 2011год – IIместо
  Студ.Весна ОНЭУ 2012 год

  Вокал- III место

  Агитбригада- I место

  танец- III место

  За общими подсчетами всех факультетов, ФЭУП занял ВТОРОЕ место на «Студенческой Весне 2011».

  Студ. Осень 2012год

  Вокал – II место

  Агитбригада – I место

  Танец – II место

  За общими подсчетами всех факультетов, ФЭУП занял ПЕРВОЕместо на «Студенческой Осени 2012»

  Мисс ОНЭУ 2013год – I место
  Студ.Весна ОНЭУ 2013 год

  Вокал - II место

  Агитбригада - I место

  Танец – V место

  За общими подсчетами всех факультетов, ФЭУП занял ВТОРОЕ место на «Студенческой Весне 2013».


ONEU LOGO