Студентське самоуправління ФЕУВ


Голова секторуМішкевич Артем
WELCOME to НСО !!!

Наукове студентське товариство (НСО) - громадська організація, що об'єднує студентів вузу, які беруть активну участь у науково-дослідній роботі.

Науковий сектор активно бере участь в організації та проведенні наукових заходів, таких як: олімпіади, конференції, круглі столи, інтелектуальні та ділові ігри; конкурси наукових робіт; проводить зустрічі з підприємцями, часто випускниками нашого вузу. Однією з привілеїв НСО - це можливість будь-якого студента їздити на наукові заходи в інші міста за рахунок коштів університету та студентського самоврядування.

Основні цілі роботи НСО:

  • поглиблене вивчення і закріплення навчального матеріалу;
  • прищеплення студентам навичок дослідницької роботи для продовження цієї діяльності на більш високому рівні у вузі;
  • співпраця з Радою молодих вчених ОНЕУ, з главами НСО університету, активна робота з главами НСО на рівні груп;
  • організація факультетських наукових заходів;
  • інформування студентів про майбутні наукових заходах та відряджень за рахунок коштів студентського самоврядування;
  • оволодіння студентами науковим методом пізнання.

Основні завдання НСО ФЕУВ - це збереження і примноження наукового потенціалу вузу, залучення студентів до наукової діяльності. Наукове студентське товариство - це гордість Нархозу, гордість факультету, це можливість нарощувати свій потенціал і досягти нової вершини на своєму життєвому шляху. Адже саме наукова діяльність - це «безкоштовний» мозковий штурм для всіх студентів ОНЕУ.

Нашому суспільству є чим пишатися крім того, що ми «дружна сім'я», а у нас є і свій «золотий коник». Тому саме для вас розкриємо секрети привілеїв НСО:

Перше. НСО - це килимова доріжка в п'ятому курс. Саме завдяки публікаціям статей у наукових збірниках, участю в різноманітних наукових заходах розширять канали, так би мовити, для найменш болісного переходу на IV рівень (акредитації).

Друге: це можливість заробити «чималі» бали в студентський рейтинг.

Третє: дає перевагу при перекладі на бюджет, де саме наукова діяльність і безпосереднє членство в НСО додає непогані шанси.

Четверте: безкоштовні поїздки по країні та за кордон, тобто у нашої студентської організації з'явилася можливість відправляти студентів на наукові заходи, що проходять в інших містах абсолютно безоплатно.

П'яте: самоповага і самореалізація. Бо наука - це творча діяльність, яка приносить задоволення направляти свою працю на благо і спостерігати на власні очі його результати.

Нарешті, перерахованими перевагами можуть користуватися не тільки члени наукового студентського товариства, а й кожен студент нашого факультету. Сама ж організація НСО допомагає всім бажаючим зробити факультет трохи більш серйозним і підсилити його наукову складову, що, на наше глибоке переконання, безпосередньо пов'язане з істинним престижем факультету. Тому, якщо тобі небайдуже наукове майбутнє твоєї Альма-матер, якщо ти хочеш продемонструвати всім, що у нашого факультету не одне достоїнство, а багато і великі ДО НАС ТОБІ ДОРОГА! Саме для таких людей НСО стане наставником і помічником у їх нелегкому шляху.

Не бійся, ЩО НЕ ЗНАЄШ - БІЙСЯ, ЩО НЕ ВЧИШСЯ.

ONEU LOGO