Студентське самоуправління ФЕУВ


Голова сектору Мустяца Ігор

Спорт на ФЕУВ - важлива сторінка в житті кожного студента. Вступивши до університету, вони найчастіше настроюються на навчальну діяльність, і головна мета спортивного сектора полягає в тому, щоб урізноманітнити життя студента участю в спортивно-оздоровчих заходах. У нашому університеті існує безліч різних спортивних секцій і крім основних занять фізкультурою, студенти мають можливість займатися легкою атлетикою, настільним тенісом, футболом, волейболом і багатьом іншим, де їм допомагають домогтися певних успіхів наші тренери.

Мета - можливість приймати участь у спортивному житті університету, придбання і розвиток практичних навичок спілкування, і підвищення особистісної соціальної ефективності студентів, розвиток лідерських якостей, які неодмінно будуть необхідні їм у житті.

Турніри проводяться не тільки між факультетами, але і між різними університетами для підтримки суперництва, і в теж час дружнього настрою.

У кожному виді спорту команда - це окрема сім'я, в якій кожен важливий і любимо. Для зміцнення таких відносин на нашому факультеті проводяться змагання між курсами, потоками і групами з різних видів спорту. Завжди для участі запрошуються викладачі, які з великим задоволенням вливаються в наш колектив.

З кожним роком їх стає все більше, і вони з нетерпінням чекають від нас нових ідей. Уже традиційними стали турніри з міні-футболу та настільного тенісу з викладачами, змагання між студентами і випускниками ФЕУП. Ми завжди підтримуємо зв'язок з випускниками. Вони наша сім'я і завжди можуть прийти взяти участь у змаганнях.

ФЕУВ в спорті завжди займає лідируючі місця, підтвердженням цьому є результати спартакіад.

Для тих, хто хоче підняти свій спортивний рівень проходять навчально-тренувальні збори, на базі відпочинку «Економіст» (Кароліно-Бугаз).

Студентські роки потрібно проводити цікаво і весело, щоб потім ці 5 років залишилися в пам'яті кожного, вільний незабутніх вражень. Ми чекаємо кожного з Вас! Якщо ти хочеш спробувати свої сили, показати себе або в тебе є цікаві ідеї - приходь до нас! Ми з радістю допоможемо організувати турнір і розкрити твій потенціал!

ONEU LOGO