Студентське самоуправління ФМЕ


Культорг ФМЕПопова Анастасія(тел. 050-316-40-26)
Постановниця вокалуЧебан Олена

«Правила, що встановлюють, що можливо, а що - ні, були придумані людьми, які не відчували межі можливого на міцність. А ви - можете ». Ніл Гейман

Культурно-масовий сектор є об'єднанням творчих і креативних, сміливих новаторів і відкритих сердець в одне ціле.

Даний сектор можна сміливо охарактеризувати як звершення високих форм мистецтва.

Завдання культурно-масового сектору полягають у організації дозвілля студентів факультету, прийомі участі в заходах університетського рівня, таких як: Посвята в студенти, Студентська осінь, Міс ОНЕУ, Студентська весна, так і участь у заходах, які проводяться на ФМЕ: День першокурсника, День студента, Новий рік, День Закоханих, 8 Березня і багато інших.

З кожним роком майстерність постановок і виконання вдосконалюються, вигострюються, набувають нового відтінку і зазіхають на межі щось небаченого раніше, незалежно від того, якого характеру аспект.

В першу чергу, це ТАНЕЦЬ, наш факультет по праву вважається самим "танцюючим", оскільки хореографічні постановки вже котрий рік займають тільки призові місця.

Наступним творчим процесом є ВОКАЛ. У цьому пункті наш факультет схильний до експериментів, коли виконання перетворюється в повноцінне феєричне шоу, що так популярно на Бродвеї. І, будьте впевнені, ми до того прагнемо.

І, зрозуміло, КВН. Лише на перший погляд здається звичайним пустощами, а якщо дивитися в корінь - розвиток акторської майстерності, логічного мислення, спостережливості, самопізнання і пробудження всього свого харизматичності, щоб глядач, дивлячись на вас, щиро вірив. Всьому цьому вас здатна навчити агітка ФМЕ. На базі факультету міжнародної економіки сформувалася жодна талановита команда КВН. Один із випускників нашого факультету полягає в команді КВН "Одеські мансі", які брали участь у Вищій Лізі КВН в 2013 - 2014 рр. Також випускником ФМЕ є талановитий і багатогранний Андрій Вовковинці - один з авторів численних проектів у нашому місті, серед яких Stand Up O'city, ОСЛ, череда студентських вечірок і т.д.

МІС ОНЕУ, мабуть, одне з найулюбленіших заходів нашого університету. Масштаби підготовки не можуть не вражати глядачів, оскільки кожна деталь реквізитів, кожен міліметр костюма, кожен крок продумується і створюється нашими талановитим культурно-масовим сектором. Приміром, 25.03.15 конкурсантка від нашого факультету Олена Чебан посіла перше місце в даному конкурсі!

Танець, вокал, КВК, постановки, концерти, та багато іншого - ВСЕ ЦЕ ТУТ!

І кожен, при наявності творчих задатків, трудолюбцу, бажання і ентузіазму може стати членом великої і дружної сім'ї студклубу ФМЕ!


ONEU LOGO