Студентське самоуправління ОЕФ


Голова секторуМазепа
Олександра Михайлівна

Культмасовий сектор обліково-економічного факультету – один з найяскравіших і найцікавіших секторів.

Головною ціллю сектора є проведення заходів культурно-масового характеру, таких як Студосінь, Студвесна, Міс та Містер університету, Студвесна і сприяння змістовному відпочинку студентів у вільний час.

Даний сектор надає допомогу кураторам курсів в плануванні, організації та проведенні культурно-масових, художньо-мистецьких заходів у позанавчальний час, організовує і проводить свята, конкурси, інформує студентів про молодіжні суспільно-політичних рухи і спілки і встановлює з ними зв'язок, а також займається організацієюхудожньої самодіяльності, гуртків, команд КВК і бере участь в PR-акціях.

Головою культмасового сектору ОЕФ у 2013 році було обрано Мазепу Олександру Михайлівну.

Завдання:
  • підтримка студентських творчих ініціатив;
  • виховання почуття причетності до справ студентства ОДЕУ;
  • організація культурно-масових заходів;
  • залучення більшої кількості молоді до діяльності самоуправління;
  • організація дозвілля студентів;
  • участь у міських заходах культурно-масового характеру.

Головним показником успішної діяльності культмасовий сектору є достойні і незабутні номери команди КВК обліково- економічного факультету «Как-то так», які вносять особливий стиль гумору у загальний ансамбль виступів команд університету.

Яскравим прикладом може слугувати численна кількість перемог представниць обліково- економічного факультету на святі Міс ОДЕУ. Неповторні виступи наших красунь – результат клопіткої і узгодженої роботи всього культмасового сектору.

Перед членами сектору стоїть ціла низка організаційних і підготовчих завдань: це і пошиття оригінальних костюмів, і створення яскравих декорацій, і організація свят на факультеті.

Яскраві, творчо обдаровані і небайдужі до культурного життя факультету люди об’єднуються разом заради якнайкращого представлення ролі факультету у житті університету.

Словом, головним для членів культмасового сектору обліково- економічного факультету є наповнення яскравими моментами життя кожного студента нашого факультету.


ONEU LOGO