Студентське самоуправління ОЕФ


Голова секторуЄвич
Крістіна Олегівна

PR-сектор обліково-економічного факультету – це, перш за все, плідна і насичена співпраця творчих обдарованих студентів. Атмосфера нашої дружньої PR-команди пронизана духом ініціативи, активної творчості і непереможного бажання розфарбувати яскравими моментами студентське життя.

Головую PR-сектору ОЕФ у 2013 році було обрано Євич Крістіну Олегівну.

PR-сектор працює у різноманітних напрямках: це і статті до рідної студ-газети «Економіст», і незмінно яскраві та неповторні плакати і стенди до кожного свята, і PR-підтримка команди факультету на різних заходах. Чи то Студосінь – підтримка потрібна першокурсникам, чи реклами потребує наша красуня – претендентка на Міс Університету. На PR- сектор завжди можна покластися, це надійний супутник на шляху до мрії студента!

Переступивши поріг PR-сектора, здається, що потрапляєш до чарівної казки барв і світла, занурюєшся у світ урочистості і свята: різнокольорові кульки, яскраві плакати, оригінальні листівки. Енергія, що б’є ключем з творчих сердець талановитої молоді PR- сектору, день за днем набирає сили і неодмінно знаходить підтримку, і у керівництва факультету, і у самих студентів.

PR-сектор працює на повну силу аби радість не сходила з облич студентів, а п’ять років навчання згадувалися з теплом.

ONEU LOGO