Студентське самоуправління ОЕФ


Голова секторуЩербатюк
Катерина Сергіївна

Наукове студентське товариство - це одна з тих гілок студентського самоврядування, діяльність якої має на меті організацію і проведення таких заходів наукового характеру як: олімпіади, тренінги, брейн-ринги, вікторини тощо. Крім того, прямий обов'язок НСТ складає пошук серед студентів тих, хто хотів би займатися наукою поглиблено, написати наукову роботу і т.п. Крім цього, члени товариства беруть участь у всіх наукових заходах факультету та університету. Багато студентів виступають на конференціях не лише нашого, але й інших університетів країни, а так само за кордоном, де брали участь як в якості виступаючих, так і в ролі організаторів.

Кожного року НСТ факультету займається такими справами:

По-перше, відбувається комплектування НСТ: проводиться анкетування студентів з метою виявлення бажаючих брати участь у його роботі, а так само визначення потенційних учасників олімпіад, конкурсів, конференцій. Таким чином, формується склад НСТ, формуються команди для участі в чемпіонаті «Що? Де? Коли? », у вікторині істориків.

По-друге, в корпусі був оформлений і вивішений стенд НСТ, інформація на якому ознайомить студентів зі складом НСТ, умовами вступу до товариства, переліком наукових заходів, що проводяться на факультеті. Також кожен місяць оновлюється список конференцій і конкурсів, що проводяться в університеті та в інших навчальних закладах, із зазначенням місця і часу проведення, умовами для участі.

По-третє, протягом року, студенти нашого факультету мають можливість подивитися наукові фільми з історії, соціології. Студенти обліково економічного факультету беруть безпосередню участь у конференціях з української мови, культурології, соціології, політекономії, макроекономіки, англійської мови і так далі. Крім того, студенти нашого факультету були учасниками конференцій «Світ очима молодих», приурочений до 90-річчя ОНЕУ.

Так само команда ОЕФ зайняла почесне 1 місце в XVI чемпіонаті ОНЕУ з гри «Що? Де? Коли?». Виборола кубок факультетів. На сьогоднішній день вже другий сезон підряд. Студенти ОЕФ брали активну участь у II чемпіонаті ОНЕУ по брейн-рингу, в IX чемпіонаті ОНЕУ по «Своїй грі», в II чемпіонаті ОНЕУ по «Ерудит-квартету». На даний момент окрім інтелектуальних ігор в ОНЕУ наші студенти приймають участь у таких змаганнях, як «Всесвітній рух інтелекту», Молодіжний чемпіонат Одеси з гри «Що? Де? Коли?» та «Брейн-рингу». А так само у вікторині «Знавці історії та української державності», у якій неоднаразово займали призові місця.

ONEU LOGO