Проект ENACTUS

Ми – команда Enactus ОНЕУ і ми займаємося студентським підприємництвом!
Наше завдання – проекти соціально-економічної спрямованості, які спрямовані допомогти людям змінити їхнє життя на краще.

Бери участь в ENACTUS і отримуй такі можливості:

• отримання навичок підприємництва та досвіду роботи в колективі;
  • реалізація управлінського і організаторського потенціалу;
  • працевлаштування в міжнародних компаніях;
  • відвідування спеціальних тренінгів, заходів;
  • захоплююче дозвілля і нові знайомства.

Вже хочеш до нас? Заповнюй анкету, ставай частиною команди!

ENACTUS – це міжнародна організація, до якої входить понад 62,000 студентів з усього світу. Команди Enactus реалізують бізнес-проекти, спрямовані на підвищення якість життя людей. Щороку проводяться Національні змагання, де команди демонструють свої досягнення, переможець отримує право представити країну на Світових змаганнях Enactus.

Більше інформації за адресою: http://enactus.org.ua/

Регулярно проводяться збори команди, де обговорюються поточні питання проектів та перспективні ідеї кожного учасника команди. У проект можуть брати участь всі зацікавлені в ньому студенти.

Бери участь в діяльності команди, отримуй досвід та знання, вдосконалюй професійні навички, реалізуй свій організаторський та управлінський потенціал разом з нами! Просто заповни анкету і стань кращим:

Розвивайся і пізнавай нове разом з Enactus ОНЕУ!

5 липня 2019 р. в Києві пройшли Національні змагання Enactus Ukraine. Ці змагання – результат річної роботи команд над проектами соціальної та соціально-підприємницької спрямованості.

Вітаємо команду Enactus ОНЕУ з перемогою на Національних змаганнях (ІІІ місце) і бажаємо нових ідей, реальних і виміряних результатів, єднання та згуртованості для нових перемог.

Команда працює над наступними проектами:

«Чисто по-одеськи»

Мета: організувати збір і переробку паперових відходів, зробити їх джерелом прибутку. Робота команди полягає в пошуку установ і фірм, які бажають допомогти навколишньому середовищу, даючи згоду на установку ЕКО-контейнерів.

«1 + 1 | Студент + підприємець »

Мета: створити систему, де студенти, які володіють навичками інтернет-продажів, отримують заробіток, досвід роботи та необхідні зв’язки, а підприємці підвищують рівень продажів шляхом впровадження їх бізнесу в мережу.

«Scrub Paradise | Handmade »

Мета: забезпечити стабільний і гідний заробіток жінкам, які були змушені покинути будинок, щоб врятувати себе і дітей від військових дій. Вони будуть займатися виготовленням і продажем натуральних скрабів для тіла на основі кавової гущі.