📌14 грудня о 14.00 в Інформаційному Центрі ЄС ОНЕУ відбудеться  зустріч з Володимиром  Жечевим, доцентом Варненського економічного університету з теми «Міжнародна кредитна мобільність (КА1). Досвід іноземних ЗВО щодо участі у Програмі Еразмус+»✔

Шановні викладачі та співробітники!

14 грудня  о 14.00 в Інформаційному Центрі ЄС Одеського національного економічного університету відбудеться  зустріч з Володимиром  Жечевим, доцентом Варненського економічного університету з теми «Міжнародна кредитна мобільність  (КА1). Досвід іноземних ЗВО щодо участі у Програмі Еразмус+»!

Запрошуємо Вас взяти участь у цікавій дискусії та дізнатися більше про можливості щодо участі  викладачів у Програмі Еразмус+ напряму КА1 на прикладі іноземних закладів вищої освіти!

Захід проводиться за адресою: Одеський національний економічний університет, вул. Преображенська, 8 (головний корпус ОНЕУ), каб.№210 –Інформаційний Центр ЄС ОНЕУ.

Запрошуються всі бажаючі!

З повагою,