📍16-17 квітня студенти 26 групи факультету міжнародної економіки ОНЕУ взяли участь у  Міжнародній науково-практичній Інтернет-конференції «Інноваційне підприємництво та торгівля: сучасний стан та перспективи розвитку

16-17 квітня студенти 26 групи факультету міжнародної економіки ОНЕУ взяли участь у  Міжнародній науково-практичній Інтернет-конференції «Інноваційне підприємництво та торгівля: сучасний стан та перспективи розвитку», яка проходила на базі Херсонського державного аграрно-економічного університету. Три найкращі роботи було надруковано у збірнику тез. Зокрема, роботи Можин Анастасії «Роль торговельної марки у сфері забезпечення безпеки підприємницької діяльності», Пержан Валерії «Особливості просування торгових марок на українському товарному ринку» та Сакали Олександри «Проблеми боротьби з контрафактними товарами в Україні»

Роботи підготовлено під науковим керівництвом доцента кафедри економіки, права та управління бізнесом, к.ю.н. Альони Сергіївни Ткачук.

Дякуємо організаторам заходу за цікавий досвід та здобуті знання!