📌16 травня відбувся довгоочікуваний урочистий концерт на честь 50-річчя від дня заснування факультету міжнародної економіки🎊

16 травня відбувся довгоочікуваний урочистий концерт на честь 50-річчя від дня заснування факультету міжнародної економіки. Свято було відзначено увагою не тільки студентів і викладачів, ректорату та адміністрації ОНЕУ, а й випускників, багато з яких досягло успіху. Зокрема почесний економіст України Аркадій Олексійович Губерник вручив пам’ятні подарунки та грамоти нашим викладачам. Були і творчі подарунки – від наших випускників, які реалізували себе, як успішні хореографи – Костянтина Сологуба (студія танців #AleKo) та Тетяни Кандаурової (# DanceGroup100ліца).

Діана Топал, студентка 1-го курсу, виконавши “Червону руту”, змогла підняла настрій гостям своїм гарним голосом. Наша випускниця Анастасія Вольська показала професійний рівень вокалу за допомогою відомого хіта “No roots”. Карина Керімова, студентка 59 групи, викликала бурю емоцій через хіт Євробачення “Молитва”.

Одним з найбільш яскравих номерів, зазначених бурхливими оваціями, став танець від творчого колективу “#MindControl”.

Значущим подарунком для всіх, хто вчиться і працює зараз, або був пов’язаний з нашим факультетом в минулому, стала ювілейна книга, яку презентував Володимир Михайлович Беспалов, декан ФМЕ з 2001 року: “Факультет міжнародної економіки Одеського національного економічного університету: історія і досвід”. Вперше за 50 років колектив авторів зібрав по крупицях інформацію про кафедри, деканат, студентську самодіяльность та багато іншого, що допоможе читачеві відчути душевну атмосферу життя факультету міжнародної економіки.

Дякуємо всім, хто розділив з нами радість свята !!!