📌16 жовтня 2018 року студенти факультету міжнародної економіки відвідали Одеську національну наукову бібліотеку📚

16 жовтня 2018 року студенти факультету міжнародної економіки відвідали Одеську національну наукову бібліотеку. В рамках екскурсії дізналися про історію та надбання бібліотеки, завітали до читальної зали, відділу мистецтв, правового відділу, Window on America Center.

Студенти отримали читацькі квитки, дізналися про можливість долучитися до розмовного клубу з англійської мови та підвищити свій рівень, обговорюючи подорожі, обмінюючись корисними порадами для туристів, переглядаючи документальні стрічки. В правовому відділі співробітники бібліотеки спеціально для студентів ОНЕУ підготували виставку літератури з інтелектуальної власності.

Організувала зустріч к.ю.н., ст. викладач кафедри економіки, права та управління бізнесом Альона Сергіївна Ткачук. Щиро дякуємо всім працівникам Одеської національної наукової бібліотеки за теплий прийом, цікаву екскурсію та високий професіоналізм!