📌19 вересня в ОНЕУ було проведено дві лекції від Національного Банку України для студентів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа і страхування»🏦

Навчання в ОНЕУ не закінчується лише заняттями в аудиторіях. Щоб студенти краще відчули на практиці всі аспекти своєї майбутньої діяльності, для них проводяться конференції, тренінги та інші інтерактивні заходи.

19 вересня в Одеському національному економічному університеті було проведено дві лекції від Національного Банку України для студентів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа і страхування» з метою підвищення фінансової грамотності.

Основними спікерами були Катерина Рожкова (перший заступник глави НБУ) і Олена Закутняя (економіст НБУ). Вони розкрили такі важливі теми, як спрямування фінансових екосистем провідних країн, а також монетарну політику НБУ. Для студентів це стало важливим досвідом та відмінною нагодою подивитися на цифрах та почути висновки про економічну стратегію НБУ від експертів, а також можливістю почути відповіді на самі тривожні питання, які стосуються фінансової і банківської сфери. До цього Катерина Вікторівна перерахувала перспективи роботи в НБУ для студентів, які вивчають фінанси, банківська справа та страхування.