📌23 травня 2018 року в Одеському національному економічному університеті проведено круглий стіл за темою «Національна економіка: від нестійкого розвитку до соціальної держави»

23 травня 2018 року в Одеському національному економічному університеті проведено круглий стіл за темою «Національна економіка: від нестійкого розвитку до соціальної держави» за участю Директора Державної установи “Інститут економіки та прогнозування НАН України”, академіка НАН України, доктора економічних наук, професора Гейця В.М., ректора ОНЕУ, члена-кореспондента НАН України, доктора економічних наук, професора Звєрякова М.І., проректора з наукової роботи, доктора економічних наук, професора Ковальова А.І., керівників наукових підрозділів, науковців університету. Загальна кількість учасників склала 42 науковця, в т.ч. 2 науковця із Житомирського державного технологічного університету.

На круглому столі зі вступною доповіддю виступив ректор ОНЕУ, доктор економічних наук, професор Звєряков М.І. У доповіді було розглянуто актуальні питання розвитку національної економіки в складних сучасних політичних і економічних умовах, визначено головні ендогенні та екзогенні фактори та драйвери економічного зростання.

Доповідь Директора Державної установи “Інститут економіки та прогнозування НАН України”, академіка НАН України, доктора економічних наук, професора Гейця В.М. була присвячена актуальним питанням трансформації інституційного простору України та адаптації до ринкового середовища, підготовки суспільства до трансформаційних змін в усіх сферах життєдіяльності, запровадження соціальних ліфтів для громадянського суспільства. Також увага була акцентована на важливій соціальній ролі держави у цих трансформаційних процесах та питаннях формування активного громадянського суспільства.

У дискусіях за темою круглого столу брали участь науковці університету.