📌23 жовтня 2018 року на кафедрі “Управління персоналом і економіка праці” пройшов методичний семінар за участю викладачів та студентів 4 курсу (англ. група) на тему: “Використання соціальних мереж в освітньому процесі”👩‍🏫👨‍🏫

23 жовтня 2018 року на кафедрі “Управління персоналом і економіка праці” пройшов методичний семінар за участю викладачів кафедри та студентів 4 курсу (англ. група) на тему: “Використання соціальних мереж в освітньому процесі”. Проводили семінар к.е.н., доцент Збріцька Тетяна Петрівна та викладач Табанова Анастасія Іванівна. В ході семінару обговорювалися питання:

– можливості соціальних мереж;

– їх вплив на освітній процес;

– ефективна взаємозв’язок соціальних мереж і освітнього процесу;

– аналіз соціологічного опитування серед студентів та викладачів по заданій тематиці;

– сильні і слабкі сторони використання соцмереж;

– інструменти і приклади застосування соцмереж в освітньому процесі.

Присутні студенти поділилося своїм баченням з даного питання. Аудиторія активно обговорювала різні аспекти використання соцмереж в якості доповнення до дистанційної форми навчання та активізації самоосвітньої діяльності студента. Дискусія була цікавою та пізнавальною.

До зустрічі на наступному методсемінарі!