📌27 вересня кафедра експертизи товарiв та послуг органiзувала екскурсiю у Гiпермаркет АШАН Фонтанка для студентiв 17 та 18 груп ФЕУП🏬

27 вересня кафедра експертизи товарiв та послуг органiзувала екскурсiю у Гiпермаркет АШАН Фонтанка для студентiв 17 та 18 груп ФЕУП.

Студенти ознайомилися з історією розвитку підприємства, його структурою, системою управління, особливостями підбору персоналу та внутрішніми вимогами до персоналу.

Під час екскурсії HR-директор Iрина Казанська представила студентам підходи до організації діяльності гіпермаркету та основні принципи управління.

Студенти мали змогу на власні очі побачити, як працюють менеджери відділу закупівель, ознайомитися з унікальною системою контролю сектору кас, побачити технологічний процес м’ясного цеху – від отримання товару до прилавка, а також отримати відповіді на всі питання, що їх цікавили.

Наприкінці екскурсії студентам було презентовано можливості професійної реалізації в мережі гіпермаркетів «Ашан».

Студенти та викладачі кафедри експертизи товарiв та послуг щиро дякують керівництву підприємства за надану можливість проведення цікавої пізнавальної екскурсії і сподіваються на наступні зустрічі!