📌31 жовтня за ініціативи викладачів кафедри ЕПУБ для студентів спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» відбувся круглий стіл👥

31 жовтня 2019 року за ініціативи викладачів кафедри економіки, права та управління бізнесом – Едуарда Андрійовича КАРАЖИЯ та Наталії Василівни ДОБРОВОЇ – для студентів спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» відбувся круглий стіл на тему: ВІДМІНА МОРАТОРІЮ НА ПРОДАЖ ЗЕМЛІ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПРИЗНАЧЕННЯ: АРГУМЕНТИ «ЗА» ТА «ПРОТИ».

Модератор заходу – Едуард Андрійович Каражия на реальних прикладах ведення бізнесу в аграрній сфері та застосування інструментів державного регулювання мотивував студентів висловлювати власні думки щодо  обґрунтування стратегічного рішення уряду, синтезуючи знання з економіки, підприємництва, державної регуляторної політики.

Інтерактивні методи навчання сприяли формуванню професійних і загальних компетенстностей майбутніх фахівців.