📌5 грудня о 13.30 в Інформаційному Центрі ЄС ОНЕУ відбудеться семінар з теми «Гранти для проектів міжнародної співпраці: конкурси і рекомендації для успіху»❕

Шановні викладачі та співробітники!

5 грудня  о 13.30 в Інформаційному Центрі ЄС Одеського національного економічного університету відбудеться семінар з теми «Гранти для проектів міжнародної співпраці: конкурси і рекомендації для успіху»!

Захід проводиться в рамках Міжнародного інформаційного тижня Програми ЄС Еразмус+» за підтримки Національного Офісу Еразмус+ в Україні!

Запрошуємо Вас взяти участь у обговоренні наступних тем:

• Можливості для викладачів та студентів участі у проектах Програми Еразмус+ за напрямами К1 та К2.
  • Розробка освітніх програм у тісній співпраці з партнерами проектів з Європи.
  • Можливості розвитку потенціалу вищої освіти: українські університети: заявники і рівноправні партнери.
  • Що таке «успішний проект»?

Захід проводиться за адресою: Одеський національний економічний університет, вул. Преображенська, 8 (головний корпус ОНЕУ), каб.№210 –Інформаційний Центр ЄС ОНЕУ.

Запрошуються всі бажаючі!

З повагою,