📌7 грудня 2019 року вперше відбувся День відкритих дверей ФМОІТ🙂

Програма заходу була дуже насиченою. Головне, що ми зрозуміли, це наявність інтересу серед абітурієнтів та їх батьків до спеціальностей й освітніх програм факультету! І це дуже важливо для нас, оскільки факультет і випускові кафедри роблять усе можливе для якісного, цікавого та професійного навчання наших студентів.

У ході заходу:
– декан ФМОІТ доцент Москалюк Г.О. презентувала факультет, наголосивши на конкурентних перевагах навчання на ФМОІТ, та провела екскурсію по факультету;
– представники випускових кафедр презентували свої освітні програми, зупинившись на їх особливостях та можливостях працевлаштування;
– студентський актив факультету розповів про яскраве студентське життя та підготували КВК і флешмоб з абітурієнтами.

Особливий інтерес серед абітурієнтів викликали інтерактивні ігри, що були проведені випусковими кафедрами: кафедрою бухгалтерського обліку та аудиту (гра “Активи проти пасивів”), кафедрою менеджменту (гра “Командний дух”), кафедрою економічної кібернетики та інформаційних технологій (демонстрація агентної моделі – організація протиповітряної оборони (гра в стилі “Counter Strike”)).

Дякуємо деканату ФМОІТ, випусковим кафедрам та студентам за організацію і проведення Дня відкритих дверей, а шановним абітурієнтам та їх батькам за візит і зацікавленість. Чекаємо Вас на навчання!