📌9 листопада відбувся День відкритих дверей на факультеті міжнародної економіки✋

У суботу факультет міжнародної економіки відчинив двері рідного третього корпусу ОНЕУ перед абітурієнтами і їх батьками! Про особливості навчання розповів особисто декан Беспалов Володимир Михайлович, а про провідних спеціальностів нашого факультету школярі дізналися особисто від завідувачів кафедрами Литовченко Ірини Львівни, Козака Юрія Георгійовича.

Провідні викладачі Іванов Андрій Миколайович, Шкурупская Ірина Олександрівна та Бурлаченко Дмитро Миколайович провели екскурсію по корпусу, показали аудиторії і кабінети кафедр, щоб школярі могли на власні очі переконатися в наших перевагах навчання в ОНЕУ.

Не обійшлося без “вишеньки на торті” – розваг від кафедри маркетингу у вигляді вікторини “Вгадай рекламу”, яка сприяла створенню демократичної атмосфери.