📌Акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Економіка, планування та управління бізнесом»📃

У період з 11.09.2018 по 13.09.2018 р. на кафедрі економіки, права та управління бізнесом (згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 07.09.2018 р. № 1405-л) проходила первинна акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Економіка, планування та управління бізнесом» зі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.

Експертна комісія МОН у складі: Гонтаревої Ірини Вячеславівни – завідувача кафедри підприємницької діяльності Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, доктора економічних наук, професора та експерта та Шарко Маргарити Василівни – завідувача кафедри економіки і підприємництва Херсонського національного технічного університету, доктора економічних наук, професора розглянула матеріали акредитаційної справи та провела експертне оцінювання відповідності освітньої діяльності вимогам.

Експертна комісія зробила висновок про можливість акредитації освітньо-професійної програми «Економіка, планування та управління бізнесом» спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.