📌Cтуденти 4-го курсу спеціалізацій «Економіка підприємства», «Облік і аудит» і «Маркетинг» пройшли тренінг за фахом з викотистання «Системи управління підприємством «STеERP»💻

20 квітня 2018 року в університеті на базі навчально-тренінгового підприємства «Супер-Нова» завершився тренінг за фахом з використанням нового програмного продукту «Система  управління підприємством «STеERP» для студентів 4-го курсу спеціалізацій «Економіка підприємства», «Облік і аудит» і «Маркетинг».

Цей тренінг є продовженням створення системи професійно-тренінгового навчання  в університеті для масштабного застосування інтерактивних технологій та міждисциплінарних моделей навчання, першим етапом якої було проведення  навчально-економічної практики в умовах навчально-тренінгового підприємства для  студентів 3 курсу на базі програмного продукту «1С: Підприємство 8.2: Бухгалтерія для України».

Мета тренінгу за фахом для студентів 4-го курсу на базі програмного продукту «Система управління підприємством «STеERP» – формування  профільних компетенцій та розвиток здібностей за фахом, необхідних для майбутньої професійної діяльності.

У рамках навчально-професійного тренінгу студенти, опрацьовуючи профільні завдання, усвідомлюють вплив своїх управлінських рішень на майбутнє підприємства, його фінансові результати та конкурентоспроможність  підприємства на ринку.