📌ФМЕ вітає своїх студентів з призовими місцями у студентській олімпіді та на конкурсі наукових робіт з управління персоналом та економіки праці🏅

Минулого тижня (18-20 квітня) студенти 4 курсу факультету міжнародної економіки Одеського Національного Економічного Університету – Дaниско Юлія і Мінін Владислав взяли участь у всеукраїнській студентській олімпіаді з управління персоналом та економіки праці. Олімпіада проходила в Донецькому Національному Університеті, який на сьогоднішній день розташовується в місті Вінниця.

Університет пишається такими студентами, як Юлія і Владислав. Вони демонструють приклади життєвої активності, а також невичерпної любові до науки і знань. Бажаємо й іншим студентам ОНЕУ долучатися до яскравого студентського життя та активно брати участь у різноманітних конкурсах, олімпіадах і наукових змаганнях!

Зовсім недавно (з 16 по 17 квітня) в дивному місті Тернопіль, в стінах Тернопільського Економічного Університету, проходив конкурс студентських наукових робіт всеукраїнського масштабу. Саме там студент нашого ВНЗ Нечаєв Андрій, який навчається на 5 курсі в 51 групі на факультеті міжнародної економіки, в умовах сильної конкуренції та неймовірної напруги, зайняв почесне третє місце. Його робота була представлена ​​в секції управління персоналом і економіки праці. Науковим керівником виступила кандидат економічних наук, доцент кафедри управління персоналом і економіки праці Збріцкая Тетяна Петрівна.
Від імені всього університету поздоровлення Андрію і його наукового керівника з хорошими результатами, показаними на цьому конкурсі. Також бажаємо творчих успіхів й іншим талантам нашого університету і якнайшвидшого підкорення нових наукових вершин!