📌Кафедра “Управління персоналом та економика праці” вітає студентів 51 групи ФМЕ, які приймали участь у II турі Всеукріїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Управляння персоналом та економіка праці”🎉

Кафедра “Управління персоналом та економика праці” вітає студентів 51 групи ФМЕ, які приймали участь у II турі Всеукріїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Управляння персоналом та економіка праці”, що проходив у Тернопільському національному економічному університеті 4-5 квітня 2019 року.

Наша студентка Недолужко Сніжана зайняла перше місце з науковою роботою ” Управління адаптацією персоналу в організації (на прикладі ПАТ “ОТП Банк”). Науковим керівником виступила к.е.н., доцент кафедри Збрицька Тетяна Петрівна.
Ще двоє студенток Лучкіна Олена та Даніско Юлія отримали грамоти за участь.
Вітаємо учасників та переможців! Бажаемо творчого натхнення та успіху!