📌ОНЕУ підписав меморандум із ТОВ “YouControl” з метою підвищення рівня обізнаності викладачів, науковців і студентів 🖋

За ініціативою кафедри бухгалтерського та аудиту та за сприяння ректора ОНЕУ, д.е.н., проф. Звєрякова М.І. Одеський національний економічний університет підписав меморандум із компанією ТОВ “YouControl” з метою підвищення рівня обізнаності викладачів, науковців і студентів щодо необхідності перевірки контрагентів та забезпечення безпеки бізнесу шляхом відстеження змін фінансового стану або репутації компаній завдяки щоденному моніторингу відкритих державних реєстрів.
Використання ресурсу YouControl дозволяє науково-педагогічним працівникам, молодим вченим і студентам ОНЕУ отримати повний доступ до фінансової та юридичної інформації про приватні та публічні компанії України (власники та афілійовані особи, участь у тендерах та судових справах, одержані ліцензії тощо).