📌Онлайн-презентації Програми імені Фулбрайта!

Шановні колеги,

Від імені Програми академічних обмінів імені Фулбрайта/Київського офісу Інституту Міжнародної Освіти висловлюємо Вам свою повагу та з приємністю повідомляємо про те, що триває прийом заявок для участі у чергових конкурсах на здобуття стипендій імені Фулбрайта для навчання, стажування й проведення досліджень на 2022-2023 академічний рік.

У прес-релізі Ви знайдете інформацію про щорічні конкурси для українських науковців, викладачів, спеціалістів, студентів та випускників ЗВО, представників громадських організацій.

Якщо Ви зацікавлені провести онлайн-презентацію Програми імені Фулбрайта у Вашому закладі, просимо заповнити дану електронну форму. Менеджери програми сконтактують з вами стосовно зручної для вас дати і часу.

Будемо вдячні за поширення інформації серед Ваших колег, викладачів та студентів.

З повагою,

Офіс Програми імені Фулбрайта в Україні