Підсумки Студентської конференції ФМОІТ «Сучасні проблеми розвитку економіки України»

Деканатом і самоврядуванням факультету менеджмент, облік та інформаційні технології 14-15 квітня 2022 року була проведена дистанційно Студентська конференція «Сучасні проблеми розвитку економіки України», присвячена 78-річчю визволення міста Одеси від фашистських загарбників.

В роботі конференції прийняли участь студенти ФМОІТ і викладачі таких кафедр: менеджменту організацій та бухгалтерського обліку та аудиту, кафедри економічного аналізу і кафедри загальної економічної теорії та економічної політики.

У конференції взяли участь 83 здобувачі першого та другого рівнів освіти ОНЕУ. Були презентовані дослідження за такими науковими напрямками: сучасний менеджмент: тенденції, проблеми та перспективи розвитку; сучасний стан та перспективи розвитку бухгалтерського обліку і звітності; контроль та аудит в Україні і світі; економічний аналіз та аналітичне забезпечення управління діяльністю суб’єктів господарювання; сучасні проблеми та перспективи розвитку економіки України.

Дякуємо всім учасникам за цікаві доповіді та глибокі наукові дослідження!