📌 Привітання ОНЕУ зі 100-річчям від ФМОІТ !

ОНЕУ відмічає сторіччя свого існування в країні знань!
За цей час йому вдалося досягти неабиякого успіху і стати одним з найкращих університетів міста та України!

Особливу подяку за плідну працю та сприяння підвищення рівня університету хочемо виразити викладачам, ветеранам університету та адміністації ОНЕУ!
Велика пошана Вам за безцінні знання, цікаве студентське життя і якість освіти!

Ми також дякуємо студентам, які довіряли нашому улюбленому університету та з року в рік відчиняли двері омріяного навчального закладу для здобуття освіти!
Випускники не тільки ставали успішними спеціалістами у своїх галузях , а й поверталися у рідне гніздечко , щоб поділитися досвідом отриманих вмінь та навичок!

Нашій великій сім’ї ОНЕУ ми бажаємо процвітання, ініціативних викладачів та креативних студентів!
Хай кожен навчальний рік буде продуктивнішим за попередній! Терпіння, сил та натхнення усім, хто приносить свою лепту в покращення освітнього процесу!
Нехай тепло наших стін продовжує зігрівати та надихати майбутні поколінні!
З Днем Народження, улюблений ОНЕУ!

У зв’язку з карантинними обмеженнями свої найщиріші привітання, слова вдячності і любов студенти ФМОІТ виразили у відео-роліку присвяченому 100-річчю ОНЕУ !