📌Профспілкова організація ОНЕУ в дії

Авторитет будь якої профспілкової організації залежить від бойовитості, професіоналізму її лідерів. Десять років профспілкову організацію очолює Тетяна Сергіївна  Корольова. Вона не просто досвідчений компетентний керівник, вона лідер, яка веде за собою великий колектив університету. Під її керівництвом профспілкова організація університету здобула великих досягнень в захисті соціально-економічних,  професійних прав та гарантій кожного працівника університету.

Профспілковий актив наполегливо працює над удосконаленням форм і методів  організаційної внутрішньоспілкової діяльності, посиленням мотивації профспілкового членства.

Висококваліфікований кадровий підбір та наполеглива і активна праця профспілкових активістів ОНЕУ дають змогу зосередити максимум зусиль на виконанні поставлених задач перед профспілковою організацією – захисті прав та інтересів її членів.

Результати активної праці первинної профспілкової організації ОНЕУ підтверджуються нагородами на національному і регіональному рівнях.

Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України та профспілки працівників освіти і науки України нагороджено колектив Одеського національного економічного університету за активну участь у Всеукраїнському громадському огляді-конкурсу стану умов і охорони праці в навчальних закладах Міністерства освіти і науки України.

Цей огляд-конкурс проводиться щорічно з метою поліпшення умов праці, дотримання нормативів з охорони праці, передбачених Законом України «Про охорону праці», підвищення відповідальності за дотримання правил безпечної праці та навчання учасників навчально-виховного процесу.

Дипломом І ступеня та грошовою винагородою в розмірі 3000 гривень  нагороджено первинну профспілкову організацію працівників Одеського національного економічного університету, як переможця обласного конкурсу на кращу профспілкову організацію, в номінації «краща первинна профспілкова організація працівників об’єднання закладу вищої освіти».

Конкурс проходив з метою активізації діяльності первинних профспілкових організацій, їх лідерів та членів виборних профспілкових органів.

Чотири роки поспіль профспілкова організація Одеського національного економічного університету отримує Почесні грамоти, Дипломи, Почесні знаки ЦК, Міністерства, обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України    «за кращу організацію оздоровлення і відпочинку дітей працівників університету».

Аналізуючи роботу профспілкової організації, можна з впевненістю сказати, що профспілкова організація Одеського національного економічного університету в складних соціально-економічних умовах, не послабла, а навпаки, згуртувалась.

Співробітники ОНЕУ переконані, що єдина громадська організація, яка стоїть на захисті їх прав і інтересів – це профспілкова організація.

М.Д.Балджи
Голова інформаційно-редакційної