📌Програма академічних обмінів Туреччини «Mevlana»🇹🇷

Програма академічних обмінів Туреччини «Mevlana»

Mevlana — це програма академічної мобільності, запроваджена Радою вищої освіти Турецької Республіки. Програма передбачає навчання для студентів протягом одного чи двох семестрів і викладання для науково-педагогічних працівників на термін від двох тижнів до трьох місяців.

Розмір стипендії для студентів у рамках угоди визначається Виконавчою службою Ради вищої освіти Туреччини та покриває витрати на доїзд, проживання та харчування.

Студентам надається стипендія у розмірі 240 долл.США у місяць. Проживання, проїзд та харчування – за власний кошт.

Детальніше про програму ви можете дізнатися з Рекламного буклету програми Mevlana, поданого нижче. Інформація про програму Mevlana на сайті за посиланням: http://mevlana.yok.gov.tr

Перелік документів для подачі заявки на участь в програмі студентів:

1. Аплікаційна форма (Додаток 1).
  2. Виписка оцінок.
  3. Сертифікат про рівень володіння іноземною мовою.

Перелік документів для подачі заявки на участь в програмі викладачів:

1. Аплікаційна форма (додаток 2).
  2. СV
  3. Сертифікат про рівень володіння іноземною мовою.

Викладачам надається стипендія у розмірі до 10 долл.США у день, в залежності від наявності вчених звань та ступенів. Оплаті підлягає проїзд до університету Туреччини у розмірі до 600 долл.США . Проживання  та харчування – за власний кошт.