📌Робота в рамках грантового проекту🤝

Науковці кафедри економіки, права та управління бізнесом Одеського національного економічного університету спільно  партнерами з PPV Knowledge Networks в рамках програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) провели останній з трьох заходів для громад-партнерів програми DOBRE у Миколаївській та Херсонській областях. Під час дводенного операційного семінару «Від Стратегії до дій!» (17-18.09.2018 р. – у м. Миколаїв та 20-21.09.2018 р. – у м. Херсон) консультанти від LGSO спільно з представниками робочої групи з місцевого економічного розвитку громад-учасниць семінару розробили та презентували ПРОГРАМУ МІСЦЕВОГО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ відповідної ОТГ. В основу покладено результати спільної роботи над економічним профілем громад-учасниць та проектами місцевого економічного розвитку.