📌Вітання ОНЕУ з ювілеєм від партнерів!

Шановний Анатолію Івановичу!

Від імені ректорату, Вченої Ради, колективу Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця та від себе особисто вітаю Вас та всю наукову спільноту Одеського національного економічного університету із поважним ювілеєм.

100 років — чималий ювілей. Сьогодні університет – це сучасний навчальний заклад із значними здобутками, власними традиціями та інноваціями у вихованні і навчанні кваліфікованих фахівців. Ви задаєте темп та високий стандарт надання освітніх послуг молодому поколінню, плекаєте та виховуєте нові генерації молодих науковців, шануєте академічні традиції та творите майбутнє національної освіти і науки. Самовіддана праця не одного покоління викладачів і студентів стала запорукою створення елітного навчального закладу, який став унікальною перлиною у розмаїтті освітнього простору, центром економічної науки, культури та духовності. З упевненістю можна стверджувати, що університет підтвердив статус найпотужнішого навчального закладу вищої економічної освіти України, адже його здобутки в різних напрямах діяльності є показником значного внеску у формування і розвиток інтелектуального капіталу нації.

Тож бажаю всьому колективу, викладачам, співробітникам, аспірантам, докторантам Одеського національного економічного університету добробуту, натхнення, удачі в усіх справах, щоб Ваша діяльність приносила лише радість і задоволення, додавала сил та наснаги. Зичу, щоб життя у всіх його проявах надихало Вас на нові звершення та дарувало багато неповторних вражень і щасливих днів всім і кожному, хто причетний до становлення та розбудови Одеського національного економічного університету.

Ректор ХНЕУ ім. С. Кузнеця

Володимир ПОНОМАРЕНКО