📌Завідуюча кафедрою обліку та оподаткування ОНЕУ Кузіна Руслана Віліївна  здобула грант у рамках американської програми культурно-освітнього обміну ім. Г’юберта Гамфрі 🇺🇸

Завідуюча кафедрою обліку та оподаткування ОНЕУ Кузіна Руслана Віліївна  здобула грант у рамках американської програми культурно-освітнього обміну ім. Г’юберта Гамфрі, що спрямована на розвиток професійних та лідерських якостей експертів у ключових для їх країн сферах.

У 2018-2019 році серед 150 учасників програми з 97 країн четверо – українці: Кузіна Руслана, Лала Зінкевич, Антон Шевченко и Светлана Таран. Це не тільки найбільша представленість від однієї держави, а й рекордна кількість учасників від України, порівняно з усіма попередніми роками. Це пов’язано, передусім, з тим, що на конкурсний відбір від нашої країни було висунуто багато сильних кандидатів із насправді високим потенціалом реалізації набутих нових знань, а також із прагненням американської сторони залучити цього року нашу державу одразу по чотирьох напрямах: освіта, економічний розвиток, державне управління та протидія російській пропаганді.