📌Зустріч студентів спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» ФМЕ з Президентом Асоціації «Туризм» Одеси Кузнецовою Оксаною🌏

20 вересня 2018 року відбулася зустріч студентів 1-3 курсів спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» з Президентом Асоціації «Туризм» Одеси Кузнецовою Оксаною.

На зустрічі обговорювалися питання важливості застосування практичних знань та вмінь, отриманих при вивченні теорії туризму та готельно-ресторанного бізнесу, поглиблення комунікацій між студентством та підприємцями, важливості співпраці студентів з Асоціацією «Туризм Одеси».

Студенти та викладачі отримали інформацію щодо проходження практики в закладах туристичного та готельно-ресторанного бізнесу міста Одеси та Одеської області під керівництвом Асоціації.

Чекаємо на нові зустрічі та тісну співпрацю кафедри туристичного та готельно-ресторанного бізнесу ОНЕУ та Асоціації «Туризм Одеси»!