Науковий сектор

Голова наукового сектору

Рожнова Анастасія

Наукове студентське товариство (НСО) – громадська організація, що об’єднує студентів вузу, які беруть активну участь у науково-дослідній роботі.

У науковому секторі студенти зможуть формувати навички науково-дослідної роботи, виявити свої здібності та сприяти розвитку науково-дослідницької роботи.

Науковий сектор активно бере участь в організації та проведенні наукових заходів, таких як: олімпіади, конференції, круглі столи, інтелектуальні та ділові ігри; сприяє публікації робіт студентів, конкурси наукових робіт; проводить зустрічі з підприємцями, часто випускниками нашого вузу. Однією з привілеїв НСО – це можливість будь-якого студента їздити на наукові заходи в інші міста за рахунок коштів університету.

Основні цілі роботи НСО:
  • прищеплення студентам навичок дослідницької роботи для продовження цієї діяльності на більш високому рівні у вузі;
  • організація факультетських наукових заходів;
  • інформування студентів про майбутні наукових заходах та відряджень за рахунок коштів студентського самоврядування;

Наукове студентське товариство – це гордість Нархозу, гордість факультету, це можливість нарощувати свій потенціал і досягти нової вершини на своєму життєвому шляху. Адже саме наукова діяльність – це «безкоштовний» мозковий штурм для всіх студентів ОНЕУ.

У 2016 році студенти ФЕУП брали участь у Всеукраїнській науковій конференції студентів та молодих вчених “Європейська інтеграція: виклики сучасності”. Також протягом 2015-2017 проводяться «Case-Club» спільно з іншими науковими товариствами університету.

Нашому суспільству є чим пишатися крім того, що ми «дружна сім’я», а у нас є і свій «золотий коник». Тому саме для вас розкриємо секрети привілеїв НСО:

  1. НСО – це килимова доріжка в п’ятому курс. Саме завдяки публікаціям статей у наукових збірниках дає можливість найменш безболісного переходу на IV рівень (акредитації).
  2. Це можливість заробити «чималі» бали в студентський рейтинг.
  3. Дає перевагу при перекладі на бюджет.
  4. Безкоштовні поїздки по країні та за кордон, тобто у нашої студентської організації з’явилася можливість відправляти студентів на наукові заходи, що проходять в інших містах абсолютно безкоштовно.
  5. Самоповага і самореалізація.

В кінці хочеться процитувати повчання заступника голови наукового сектора Олени Кринициної: «Пробуй, участвуй, изучай и открывай новые горизонты науки! Используй все свои возможности!”

Якщо тобі небайдуже наукове майбутнє твоєї Альма-матер, якщо ти хочеш продемонструвати всім, що у нашого факультету не одна перевага, а багато, то ДО НАС ТОБІ ДОРОГА! Саме для таких людей НСО стане наставником і помічником у їх нелегкому шляху.

Таблиця успіхів студентів ФЕУП у науковому секторі

 

Дутка Аліна Сергіївна Всеукраїнський конкурс дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності «Економіка підприємства» за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр». За перемогу у номінації «За практичну значимість роботи». 6-7 квітня 2017 року.
Новікова Юлія Вікторівна Всеукраїнський конкурс дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності «Економіка підприємства» за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр». За перемогу у номінації «За актуальність теми дослідження».. 6-7 квітня 2017 року.
Мельник Анна Михайлівна Всеукраїнський конкурс дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності «Економіка підприємства» за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Магістр». За перемогу у номінації «За практичну значимість роботи». 6-7 квітня 2017 року.
Жамбей Тетяна Віталіївна Переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2016/2017 н.р. за напрямом «Економіка та управління підприємствами» . 1 місце 31 березня 2017.
Чаплинська Олена Олегівна Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2016/2017 навчальному році за напрямом « Економіка транспорту і зв ’ язків». 2 місце 10 березня 2017 року
Дмитрів Соломія Олегівна Переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2016/2017 н.р. за напрямом «Економіка та управління підприємствами». 1 місце 31 березня 2017 року.
Кільчевська Тетяна Олександрівна Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Економіка та управління підприємствами» за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Бакалавр». 2 місце 6-7 квітня 2017 року.
Єрмоленко Лідія Геннадіївна Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Економіка та управління підприємствами» за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Магістр». 3 місце 6-7 квітня 2017 року.
Холостенко Валерія Анатоліївна Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Економіка та управління підприємствами» за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Магістр». 1 місце 14-15 квітня 2016 року.
Петляк Олена Ігорівна Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Економіка та управління підприємствами» за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Магістр». За перемогу у номінації « За оригінальність запропонованих заходів». 14-15 квітня 2016 року.
Грудзицька Анастасія Сергіївена Всеукраїнський конкурс дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності «Економіка підприємства» за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр». За перемогу у номінації «за наочне представлення результатів дослідження». 14-15 квітня 2016 року.
Новікова Юлія Вікторівна Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2015/2016 навчальному році за напрямом «Економіка та управління підприємствами». 1 місце
Кравець Оксана В ’ яеславівна Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2015/2016 навчальному році за напрямом «Економіка та управління підприємствами». 1 місце
Савчак Микола Миколайович Міжвузівзький конкурс студентських наукових робіт з галузі науки «Підприємництво» у 2015/2016 н.р 1 місце
Кільчевська Тетяна Олександрівна Міжвузівзький конкурс студентських наукових робіт з галузі науки «Підприємництво» у 2015/2016 н.р. 1 місце
Коба Християн Вікторович Міжвузівзький конкурс студентських наукових робіт з галузі науки «Підприємництво» у 2015/2016 н.р. 1 місце
Чебан Наталія Корнілівна Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт «Економіка природокористування і охорони навколишнього середовища» За перемогу у номінації «За теоретичне обґрунтування досліджуваної проблеми». 27 березня 2015 року.
Грудзицька Анастасія Сергіївена Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук 2014/2015 н.р. за напрямом «Економіка та управління підприємствами». 1 місце
Мініна Маргарита Андріївна Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук 2014/2015 н.р. за напрямом «Економіка та управління підприємствами». 1 місце
Стружевська Аліна Юріївна Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук за напрямом «Економіка та управління підприємствами». 1 місце 28 березня 2014 року.
Белік Дмитро Олександрович 2 тур студентських наукових робіт за напрямом «Економіка та управління виробництвом». 2 місце 27-28 березня 2014 року.
Паращенко Олег Анатолійович Всеукраїнський конкурс дипломних робіт освіти зі спеціальності «Економіка підприємства». Диплом 2 ступеня 22-23 листопада 2012 року.
Сукач Ольга Олексіївна Всеукраїнський конкурс дипломних робіт освіти зі спеціальності «Економіка підприємства». Диплом 1 ступеня 22-23 листопада 2012 року.
Гриневич Оксана Євгенівна 2 тур студентської олімпіади 2011/2012 н.р. з дисципліни «Економічна теорія» 1 місце 05 квітня 2012 року
Палатой Олександр Євгенович Всеукраїнський конкурс наукових робіт у 2010/2011 н.р. за галуззю «Економіка сільського господарства та АПК» 1 місце 25 березня 2011 року.
Пляшко Владислав Таріелович Студентська олімпіада з дисципліни «Економіка підприємства» . 3 місце